yurtdışına sms paketleri neler

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
yurtdışına sms paketleri neler
arkadaşlar benim durt dışında sevgilim var ve sevgilimle her an mesajlaşmak istiyorum ama bendede mesaj paketim yok ondan pahalıya geliyor bide en uygun mesaj paketi nedir hattım vodafone yardım ederseniz çok teşekkkür ederim bende aylık cepnet var onu kullanıyorum ama sevgilim her an internete giremiyorum giremedigindede özlüyorum onun için en uygun yurt dışına sms paketleri nelerdir en kısa zamanda bilgilendirirseniz çok sevinirim vodafon ve avea en uygun d-yurt dışına sms paketleri nelerdir yardım ederseniz çok teşekkür ederim

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
Yurtdışına 100 SMS 9 TL
"DUNYA" yazıp 7999'e kısa mesaj gönderebilirsiniz.

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
Tarife olarak yok malesef. Ama sms 10Kuruşa geliyor. Yurt dışı için gayet uygun, öyle 10000 SMS bekleme derim, çünkü öyle olmaz, en azından ucuza olmaz. Ama kampanya olursa o ayrı. Tarife yok.

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
Tarife olarak yok malesef. Ama sms 10Kuruşa geliyor. Yurt dışı için gayet uygun, öyle 10000 SMS bekleme derim, çünkü öyle olmaz, en azından ucuza olmaz. Ama kampanya olursa o ayrı. Tarife yok.

anladım çok teşekkür ederim bju bana biraz pahalıya geliyor internet paketiyle birlikte

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt