• Sitemizde mp3 ve benzeri müzik formatlarında sunulan içerikler, cep telefonlarında zil sesi olarak ayarlayabilmek için kırpılmış, kısa süreli müziklerden ve melodilerden oluşmaktadır. Herhangi bir içeriğin telif hakkı içerdiğini düşünüyorsanız veya hak sahibiyseniz; cep telefonunuza indirmeyin, indirdiyseniz en kısa zamanda içeriği silerek mesajı derhal rapor edin.

Yunus Emre - Ney'i sevdiniz, bu da aynı parçanın elektronik versiyonu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
auroraparty

auroraparty

Üye
    Konu Sahibi
Yunus Emre - Ney'i sevdiniz, bu da aynı parçanın elektronik versiyonu
Bu parçayı ilk duyduğum zaman çok şaşırdım. Çünkü söyleyen grup Belçikalı ( söyleyen Türk imiş Pınar Türker adında :) ) ve sözler Türkçe. Bu bildiğimiz Yunus Emre'nin Gel Gör Beni Aşk Neyledi parçasının elektronik verisyonuydu. ben de melodi haline getirerek sizlerle paylaşıyorum. umarım beğenirsiniz. ( dilerseniz başka kısımlardan da melodi hazırlayabilirim )

Buyrun link:

Boyut: 1,14 Mb
Süre: 29 s
Kalite: 320 kb/s

indirmeden önce dinleme imkanı...

• Beğen
Tepkiler: gencebay&murat, mazlum1790 ve ressam_umran

SamsungStarrr

SamsungStarrr

Üye
Beğenmedik Bu İlahi Disko Da Çalıncak Parça Değil .. :birak::cnfsd::angry::hmmm:agla:agla2:

auroraparty

auroraparty

Üye
    Konu Sahibi
ben o açıdan bakmıyorum, ilahimizin güzelliği alakasız birilerinin bile dikkatini çekmiş ve onu kullanmışlar. beni sevindiren odur. sadece sözleri kullanılmış ilahiyi diskoda çalmıyorlar ayrıca.

SamsungStarrr

SamsungStarrr

Üye
Ben Haberlerde İzledim Şahidim O açıdan Koymadını Da Bİliyorum AMa Herkez Senin Gibi Düşünmez.

mahmut_hoca

Üye
emeğine sağlık dostum. güzelmiş, indirme zahmeti dışında....

auroraparty

auroraparty

Üye
    Konu Sahibi
Ben Haberlerde İzledim Şahidim O açıdan Koymadını Da Bİliyorum AMa Herkez Senin Gibi Düşünmez.

peki benim gibi düşünmeyenlere de saygılar. sonuçta her konuda olduğu gibi bunda da fikir ayrılığı olacaktır.

--------------- Ekleme ---------------

emeğine sağlık dostum. güzelmiş, indirme zahmeti dışında....

teşekkür ederim,

direk siteden dinlenebiliyor tıklanınca kodu girdikten sonra aslında ama belki media player eklentisi olmadığı için çalmamıştır. yüklemek gerekebilir.

auroraparty

auroraparty

Üye
    Konu Sahibi
beklediğim ilgi gelmedi :(

realsteel

realsteel

Üye
kusura bakmayın ama saçma...

auroraparty

auroraparty

Üye
    Konu Sahibi
nesi saçma?

korhan15

Üye
şarkı berbat ya....

auroraparty

auroraparty

Üye
    Konu Sahibi
doğrudur...

mazlum1790

mazlum1790

Üye
Şarkıyı mahfetmişler yahu!!

auroraparty

auroraparty

Üye
    Konu Sahibi
dediğim gibi begenenler gibi begenmeyenler de olacak. ama baska bir ülkenin ilgisini çekmiş olması da guzel

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt