Yenilenen aylık nar paketi

Konu, 'Turkcell Kampanyalar / Tarifeler' kısmında asigsasi tarafından paylaşıldı. Okunma: 4998 | Cevaplanma: 0

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Yenilenen aylık nar paketi

Yenilenen AYLIK NAR paketlerinden tüm tarifelerdeki bireysel Hazır Kartlılar yararlanabilir. YENİLENEN AYLIK 100 paketini almak için ABONE NAR 100 yazıp, YENİLENEN AYLIK 150 paketini almak için ABONE NAR 150 yazıp 2222’ye mesaj atabilirsiniz. Gelecek onay mesajını EVET yazıp cevapladığınızda yenilenen AYLIK 100 paketini seçtiyseniz hattınızdan 20 TL düşecek ve karşılığında 30 gün Turkcelllilerle konuşurken ve mesajlaşırken kullanabileceğiniz 100 TL yüklenecektir. Yenilenen AYLIK 150 paketini seçtiyseniz hattınızdan 30 TL düşecek ve karşılığında 30 gün her yöne konuşurken ve mesajlaşırken kullanabileceğiniz 150 TL yüklenecektir. Paketiniz hattınıza yüklendiğinde kısa mesajla bilgilendirileceksiniz. Kampanyaya SMS, Web Sitesi, Abone Merkezi, Çağrı Merkezi kanallarından katılabilirsiniz. Kampanyaya katılımı için gönderilen SMS ücretsizdir. Yenilenen AYLIK 100 paketinden
    kalan bakiyenizi ve hangi tarihe
    kadar kullanabileceğinizi
    *123*109# tuşlayarak,
    Yenilenen AYLIK 150 paketinden
    kalan bakiyenizi ve hangi tarihe
    kadar kullanabileceğinizi
    *123*110# tuşlayarak ücretsiz
    olarak öğrenebilirsiniz.

Yazan: asigsasi

Yenilenen aylık nar paketi konusuna benzer içerikler

1. Yenilenen TL internet paketleri ( 5 Mart 2010 | Avea Kampanyalar / Tarifeler )

TL geçişi ile gücellenmiştir. Sıkça Sorulan Sorular Avea İnternet Paketleri'nde kota bilgimi nasıl sorgulayabilirim? - Faturalı hat sahibi iseniz; KULLAN yazıp 9495'e SMS göndererek İnternet Paketleri'nden kullandığınız...
  2. Aylık Nar Yardım... ( 30 Aralık 2010 | Turkcell Destek / Sorun / Şikayet )

Arkadaşlar Ben Aylık 100 Yapıyorum Turkcellilere Tarifem içeriği konuşuyorum Genç Tarife 15DK 50 Kuruş Haftalık 50 Yapsamda Yeter Bana Aceba Ondada Aynı Şekilde 15 DK si 50 Kuruşa Konuşabilirmiyim.. Daha Önce Yapan Varmı Lütfen Yardımcı Olun..
  3. Faturalı Nar Paketi ( 14 Haziran 2011 | Turkcell Kampanyalar / Tarifeler )

Meşhur NAR artık faturalıda, NAR ile faturalar kontrol altında! KDV, ÖİV dahil sadece 5 TL’ye her yöne 100dk içeren Nar Paketi alıp ne ödeyeceğinizi bilerek içiniz rahat konuşabilirsiniz. İster kendi...
  4. Turkcell Avantajlı Konuşma Faturasız - Yenilenen Aylık nar ( 18 Haziran 2011 | Turkcell Kampanyalar / Tarifeler )

AYLIK NAR paketleri artık otomatik yenileniyor! Her ay kayıt olmanıza gerek kalmıyor! YENİLENEN AYLIK NAR paketlerini her ay alıp her ay kazanmak isteyenler, YENİLENEN AYLIK 100 paketine abone olun, 20 TL karşılığında tüm Turkcelllilerle 30...
  5. Aylık NAR da indirim ( 4 Ocak 2012 | Turkcell Kampanyalar / Tarifeler )

16 tl ye tüm turkcell lilerle 30 gün boyunca kullanabileceginiz tam 80 tl Kampanyaya katılmak için EVET yazıp 6655 ücretsiz mesaj göndermeniz yeterli kalan kullanımlarınızı öğrenmek için *123*152# yi tuşlamanız yeterli detaylı bilgi için...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
28 Ağustos 2015 Cuma - 20:09:06