Yeni TArife! VODAFONE CepÖZGÜR

Sponsorlu Bağlantılar

s.volkan

s.volkan

Üye
    Konu Sahibi
Yeni TArife! VODAFONE CepÖZGÜR

Cep Özgür Konuşma Fırsatı
İlk özellik ayda 150 kontör yükleyenler için. 150 kontör yükledikten sonra aramanızda ilk olarak 2 kontör düşecektir. Sonrasında ise 1 saate kadar ücretsiz olarak konuşma imkanınız olacaktır. Firma tarafından konulan adil konuşma limiti 1 saattir. Buna göre 2 kontöre 1 saat Vodafone Cep Özgür tarifesine abone olanlarla görüşebileceksiniz. üstelik kampanya başlangıcından 1 Mayıs tarihine kadar sadece Cep Özgür içi değil, tüm Vodafone aboneleri ile 2 kontöre 1 saat görüşme yapabileceksiniz.

Cep Özgür SMS Fırsatı
Her ay tek seferde 150 kontör ve üstü yükleme yapan aboneler ücretli gönderecekleri ilk SMS sonrasında gün boyu gönderebilecekleri 100 adet ücretsiz SMS kazanacaklardır.

Cep Özgür İnternet Fırsatı
Cep Özgür aboneleri aylık 150 kontör yüklemeleri durumunda Vodafone Live üzerinden MSN Messenger ve Facebook uygulamlarını ücretsiz olarak kullanabilecek. Bu sayade arkadaşları ile bağları hiç kopmayacak.

• Beğen
Tepkiler: Lord_oF_Dark, tragedie ve Karahasan

Xiano

Xiano

Üye
güzel bi tarife ama çok şart koşuyor uğraşılmaz ben böyle iyiyim :p

sarıoklar

Üye
ne şartı var.yükle 150 kontör,bak keyfine.

Xiano

Xiano

Üye
150 kontör yükle 2 kontöre 1 saat konuşmayı ayarla günde bi mesaj at sonra 100 sms uğraşamam anlamında (:

Karahasan

Karahasan

Emekli Yönetici
Teşekkürler s volkan

izmirligenc

izmirligenc

Üye
vodafone live ile nler yapilabilir butun sitelere girmek ucretsizmi vodafone liveden ebuddy msn girmek ucretsizmi ornegin kendi msnsi bikac tel destekliyo

21taner21

Üye
:oke:çok güzel bir tarife gerçekten turkcelin kampuss tarifesine cevap vermiş resmen :oke: kampuss 15 dk 2 kontor cep özgür 2 kontore sınırsız seçim sizdeeee

epson81

epson81

Üye
sağol

adaletcik

Üye
oyuna gelmeyin arkadaşlar. Karşıda ki de aynı tarife olacak bir. Diğeri de 1 sms 2 kontor hergün mesaj çektiğimizi düşünün ayda 60 kontor. 35 kontore zaten paket alıyoruz. Biz öğrencilere vodafone bi iyilik yapacaksa her yöne konuşma dakikaları vermesi lazım. Bu tarife nin adı cep enayi den başka birşey değil. Internete gelince msn zaten bedava idi.

--------------- Ekleme ---------------

öğrenciyim ama param yetmiyor diyorsanız avea ya geçin her ay 100 kontor yükleyin 50 kontor e her yöne 1 saat görüşme alın 39 kontore de her yöne 500 sms alın. Üstüne de kontorunuz artsın

sarıoklar

Üye
nerde ne oyun var ki,herşey çok açık yazıyor zaten,madem böyle güzel tarife çıkartamıyorsunuz saçma sapan şeyler yazıp komik duruma düşmeyin bari.
kimse size illaki her gün 1 mesaj atın demiyor ki 3000 sms alıyorsanız zaten buna gerek yok.ama sms paketi almıyor ve arasıra mesaj gönderen biri iseniz mesaj kullandığınz gün 100 sms her yöne bedava.

ayrıca bu tarife facebook'ta bedava.
her yöne konuşmanın dakikası da 1 kontör.
1 mayıs'a kadar tüm vodafone ile 60 dakikası 2 kontör.
beğenmeyen beğendiği operatörü kullansın.

--------------- Ekleme ---------------

ayda sadece 60 dakika konuşacaksanız zaten bu tarifede işiniz ne.başka tarifeler var.

beysehirden

beysehirden

Üye
teşekkürler..... peki her aymı yüklememiz gerekir yoksa kontor yettiği kadarmı:hmmm

Anıl Umut

Emekli Yönetici
Yine saçma sapan şartları var ama iyi bi tarife..

metboy38

metboy38

Üye
vado ya gectim bune la avea gerigeciym ben

rap_turk_2008

rap_turk_2008

Üye
arkadaslar vodafone de ben sms ozgurluğu ne bakacak tım fakat 100 sms den sonra kontorden gidiyoo pekii neden böle yaa ? eger biliyosanızz aylıkk 100 sms li olmayacak sekilde sınırsız bana yardım edin lütfennnn ACİL YARDIMa gelinnn:aman2:

sanadegmez38

Üye
arkadaslar vodafone de ben sms ozgurluğu ne bakacak tım fakat 100 sms den sonra kontorden gidiyoo pekii neden böle yaa ? eger biliyosanızz aylıkk 100 sms li olmayacak sekilde sınırsız bana yardım edin lütfennnn ACİL YARDIMa gelinnn:aman2:

saol kardes ha demek öyle oluyorr aylık çek teşekkütler be kardes ben de sandım kii sınırsız allahtan varsın
ha sorunu da cevaplıyım ben baktım senin dediin çıkıyo saoll ama sınırsız yok muuss bay:bann:

rap_turk_2008

rap_turk_2008

Üye
kardess ayıp ettin ne önemi var yaa
saol yok sa ben baktım da haftalıkmıss o ondan yapmıyom ok

EqoKraL

EqoKraL

Üye
150 kontore git 3 kez 100 mb intenet pakati al istedigin siteyeee girr !:islik