Yeni İşlemci, RAM, UI Modu [Telefonunuzu hızdan uçurun]

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Yeni İşlemci, RAM, UI Modu [Telefonunuzu hızdan uçurun]
Öncelikle ken19931110 arkadaşımıza teşekkür ediyorum.

ken19931110 isimli DM üyesi elde ettiği ROMDUMP içeriğini dll dosyalarına çevirmiş. Böylece telefonu hızlandırdığını düşündüğü dll dosyalarını Rofs içerisindeki sys\bin klasörüne atmış ve olumlu sonuç aldığından bahsediyor. Orjinal konu için

Bu modu sizde kullanıp telefonunuzu hızlandırabilirsiniz. Modu indirip, içindeki sistem klasörlerini Rofs2'ye atıp flashlamanız yeterlidir.

• Beğen
Tepkiler: rkap, CENNET-X13 ve cabbar100

bluee_06

Üye
denemek isterdim ama yeni flash attım telefona uğraşmak istemiyorum :D
yinede teşekküreler :D

*PoweR+

*PoweR+

Üye
:tşk:

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Rica ederim arkadaşlar. Forumlarda gördüğüm yararlı bilgileri paylaşmak istemiştim.

By_Casparov

By_Casparov

Üye
ben deneyecem bilgilendiririm...

punemr123

punemr123

Üye
ssaol rambo

Joker.

Joker.

Üye
flaşlamak Nasıl yapılıyor

anılbaran

anılbaran

Üye
ya arkadaslar cok sarj vermi bu bide modu uygulayanlar yorum atsın ne kadar faydası oldu

By_Casparov

By_Casparov

Üye
bn dün gece flashladım.. ram'e olan bi katkısı yok ama hız açısından orjinale göre daha seri bi uygulama olmuş.. sorunsuz kullanıyorum :oke:

Babosh

Babosh

Üye
kardesh ram kach oluyor, bes oyunlar nece

By_Casparov

By_Casparov

Üye
45-50 arası bişey ama teli bir gün boyunca açık tutunca 30 larda kullanıyorum tabi bende arkaplanda çalışan uygulama sürüyle :)

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Teşekkürler satranç test edip sonucu yazdığın için.

By_Casparov

By_Casparov

Üye
ne demek furkan... bu işler deneme yanılma işleri =) ama bu moddan sonra telefonun tepkisi çok daha hızlı hiç kasma yada tekleme olmadı 2 gündür

Mkac1

Üye
ya klasörü bulamadım biri tarif edebilir mi ?

Mkac1

Üye
Rofs2'ye atman lazım kardesim hacklemeden telefonda bulamazsın o klasörleri.
Anlasılan daha yenisin Allttaki konuyu incele verilen video'yu indir ve izle isi ögren.

http://www.maxicep.com/modifikasyon...kasyon-islemi-nasil-yapilir-video-476355.html
ya hackliyodum dün sertifika istedi dediğin gibi yeniyim üşeniyorum böyle şeylere :D ipod touch ım vardı sırf işletim sistemini anlayamadığım için sattım :) bi bakıyım ben en iyisi şu videoya teşekkürler :)

'Şeref'

Emekli Yönetici
Link silinmiş. :locked:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt