Yazıları Büyültme Programı

Konu, 'Cep Telefonları Genel' kısmında tulkas tarafından paylaşıldı. Okunma: 6436 | Cevaplanma: 1

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Yazıları Büyültme Programı

Merhaba arkadaşlar babamın e65'i var yazıları okumakta zorlanıyor geçenlerde bir program indirmiştim tüm yazılar büyümüştü ekran ve menü dahil olmak üzere yazılar kocamandı babam memnundu baya programın ismi fost manigger di ama 1 haftadan sonra paralı oluyormuş o yüzden direk devre dışı kaldı sizin bildiğiniz güzel bir program varmı arkadaşlar?

Yazan: tulkas
  2. http://www.maxicep.com/s60-3rd-yazi...ier-v2-00-symbian-os-9-1-unsigned-140935.html

Linkteki program yazı fontunu büyütüp küçültmeye yarıyor.

--------------------------------------------------------------

Alternatif olarak;

http://www.maxicep.com/s60-3rd-yazi-ekran-dil-araclari/font-degistirme-fontrouter-lt-147145.html

Linkten programı indirip telefonunuza kurun.Eğer telefonla uyum sağlarsa orijinal fontu E:/Data/Fonts klasörüne atınız(Telefon hafızasına kuracaksanız C:/Data/Fonts klasöründe uygulayın işlemleri).Daha sonra "Fontrouter.ini" dosyasını X-plore gibi bir dosya yöneticisi aracılığıyla düzenleme modunda açın.Dosya içeriğinde şu yazıyı aratın; "ZoomRatio=100". Burada ki 100 yazan değeri kendi isteğinize göre değiştirin.

100 = Normal Değer

100 değerini artırdığınızda yazı fontu büyür,azalttığınızda ise yazılar küçülür.Kolay Gelsin

Yazıları Büyültme Programı konusuna benzer içerikler

1. bilgisayarımdaki şarkı program vb. yazılarının rengi mavi oldu

:vurbunu nasıl düzeltebilirim nasıl normale döner
  2. HTC Desire Kurulum Market Sorunu Program YüklemeBU YAZIDAN DOĞACAK TÜM SORUMLULUKLAR SİZE AİTTİR BU

BU YAZIDAN DOĞACAK TÜM SORUMLULUKLAR SİZE AİTTİR BU SADECE BENİM VE KUZENİMİN YAPTIKLARININ ANLATIMIDIR . HİÇBİR KONUDA HİÇBİR SORUMLULUK KABUL ETMEMEKTEYİM. Bu yazı bir alıntı değildir. Benim tarafımdan hazırlanmış ve aynı anda 4 forumda...
  3. Başlat Yazısını Değişebileceğiniz Küçük Kullanışlı Bir Program

Çokda bahsedilecek bişey yok program sayesinde bilgisayarınız sol alt köşesinde ki başlat yazısının yerine dilediğinizi yazabilirsiniz BUYRUN Download Eğer bi nebze olsun yardımcı olabilmişsem bi teşekkür çok makbule geçer...
  4. Java Platformlu telefonlar için alt yazıyı görebilen bir video player programı var mı ?

Arkadaşlar başlıkta da gördüğünüz gibi bana alt yazıyı filme gömmeden açabilen güzel bir video player programı lazım bilen bulan varsa isim yada link verebilir mi ? Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler :) --------------- Ekleme...
  5. Iphone konuştuğumuzu yazıya döken en iyi program

Merhaba arkadaşlar babam ıphone almayı düşünüyormuş istediği bir şey var mesela 30 dk lik bir konuşma yapıcak bir programın bunu akıcı ve en iyi şekilde yazıya dökmesini istiyor böyle bir program varmı yada buna benzer Ve birde şey istiyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
03 Temmuz 2015 Cuma - 13:45:05