yardım öneri ?

Sponsorlu Bağlantılar

belgeadam

belgeadam

Üye
    Konu Sahibi
yardım öneri ?
arkadaşlar sizden ricam oğlumun tableti bozuldu acil dersleri için fazla da pahalı olmayan bir tablet lazım var mı satan veya bilgisi olan yardımcı olabilir mi ?

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
İl?

@gonyalı
Mesaj birleştirildi:

ayrıca arıza nedir tamır yapılırsa daha iyi olur belki

gonyalı

gonyalı

Üye
arkadaşlar sizden ricam oğlumun tableti bozuldu acil dersleri için fazla da pahalı olmayan bir tablet lazım var mı satan veya bilgisi olan yardımcı olabilir mi ?
vestel ler ucuz olur

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
emin2le

emin2le

Üye
hocam merhaba, günümüz piyasasında valla her şey maliyetli ama sadece çocuğun ders video için arıyorsanız arada oyun falan da oynar casper via s48 varr f/p ürünü ekran genişliği video için iyi geniş ekran bataryası da iyi dayanır kullanımı falan hoş tarasırımı falanda dokunmatiği gayet iyi kasma falan yapmadı bende fiyat performasn olarak başarılı bende hem kendi işlerim hemde cocukların işleri için evde kullanıyoruz bu zamana kadar bir sorun yaşanamadı biz de tableti almadan önce ilk defa casper alacağımız izçin kafamızda soru işaretleri vardı araştırdık sorduk sağolsun
yine bu forumdan bir arkadaş yardımcı oldu şuana kadar memnunuz bizde. Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana iyi güner ..