Xperia ion oyun oynarken siyah ekran ve ardından durma

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yılmazcan07

Üye
    Konu Sahibi
Xperia ion oyun oynarken siyah ekran ve ardından durma
Telefonumdan subway surf oynarken oyun durduk yere kararıyor ve durduruluyor. Aynı şey temple runda da oluyor daha önce de olmuştu fabrika ayarları yaptım oyunu geri yükledim sorun çözüldü. Ama şimdi bir daha başladı ne yapmam gerektiğini biri söylerse sevinirim.

reskar

reskar

Üye
Aynı sorun bende de var. Benim telefonumda aynı model. Bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyoruz.

Xelord

Xelord

Üye
sadece belli oyunlardaysa sorun oyunlardadır. Yok degilse pc. Comp güncelleyin/ onarın. Halleder mi bilmem ama mantık yürüttüm sadece.

bodrumhkn

bodrumhkn

Üye
bi hayır sever orjinal build prop dosyasını gönderebilir mi telefona ftf rom yükledim orjinale dönemiyorum

Xelord

Xelord

Üye
bi hayır sever orjinal build prop dosyasını gönderebilir mi telefona ftf rom yükledim orjinale dönemiyorum

O dediğin şey nedir ki? orijinale dönmek istiyorsan yaz google'a xperia ion .....(sürümünü yaz işte) stock rom de arat. indir .ftf ni flashla. Olmuyor mu?

crazy1978

Üye
aynı sorun bende de var fakat yaptığımız bir ayardan veya yüklediğimiz pro dan kaynaklanıyor ekran belirli bir süreden sonra kendini optimize ediyor oyun oynarken durmaya yol açıyor önceden sık sık yapıyordu fakat ayarları iyice kurcaladım şimdi çok nadir aralıklarla yapıyor fakat oyun açınca ilk açılışta mutlaka yapıyor nedeni tam çözemedim henüz fakat büyük bir azimle test yapıyorum gelişmelerden sizleri de haberdar ederim ondan önce çözmem gereken Google yedek olayı telefona her format attığımda tüm ayarlarımı tekrar yüklüyor yüklemeyi iptal edince de mailllerimi göremiyorum bu konuda çözümü olan varsa ve paylaşırsa sevinirim

ugur1000

ugur1000

Üye
biraz bekleyin güncelleme gelirse çözülür :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt