Xiaomi Mi 5 için indirim haberi geldi

Sponsorlu Bağlantılar

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi

Xiaomi, bugün Çin'de düzenlediği etkinlikle yeni akıllı telefon modellerini resmi olarak duyurdu. Bu cihazlardan bir tanesi firmanın yeni amiral gemisi modeli Xiaomi Mi 5S olurken, diğeri de bu cihazın büyük ekranlı versiyonu Xiaomi Mi 5S Plus olarak geldi.

Yeni akıllı telefon modellerinin duyurularının ardından ise firma, önceki amiral gemisi Xiaomi Mi 5'in fiyatında ise indirime gitti.

Baktığımızda şu anda Xiaomi Mi 5'in standart versiyonları 3GB sistem belleği ve 32GB dahili veri kapasitesi içeren versiyonu 1599 Yuan ($240) olarak, aynı sistem belleği ve 64GB dahili veri kapasitesi içeren versiyon ise 1799 Yuan ($270) olarak satın alınabiliyor.

Diğer taraftan 3D cam kasa ile gelen ve 4GB RAM ve 128GB dahili veri kapasitesi içeren Xiaomi Mi 5 versiyonu fiyatı 2399 Yuan ($360) ve Ceramic Edition versiyon ise 2499 Yuan ($375) olarak fiyatlandırılmış.

Xiaomi Mi 5 akıllı telefon 5.15" büyüklüğünde 1920x1080 piksel çözünürlüğünde IPS LCD dokunmatik ekran ile geliyor. Qualcomm'un dört çekirdekli işlemci ve Adreno 530 grafik işlemci içeren Snapdragon 820 yonga setine sahip olan akıllı telefon 3GB / 4GB sistem belleği ve 32GB / 64GB / 128GB dahili veri kapasitesi ile sunulmakta.

Google Android 6.0.1 Marshmallow mobil işletim sistemi üzerinde çalışan akıllı telefonun arkasında 16MP çözünürlükte kamera bulunurken, ön kamerası ise 4MP çözünürlük ile gelmekte. 3.000mAhbataryaya sahip olan Xiaomi Mi 5, ülkemizde de büyük ilgi gören modeller arasında yer alıyor.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Bu Markaya Uyuz Oluyorum Zaten Bi Araç İçi Kamerasını Aldım 15 Dk Güneşte Durdumu Lensin Şaftı Kayıyordu :D

byAndroid

byAndroid

Üye
Tr pazarına yansısa da alsak bi tane, ama mi 5s tam istediğim telefon olmuş oda 1500 den gelir ilk etapta

Invoke

Invoke

Üye
Google'ın yeni telefonları gelmezse memlekete, mi5 düşünüyorum ben de.

• Beğen
Tepkiler: Buğra
Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Google'ın yeni telefonları gelmezse memlekete, mi5 düşünüyorum ben de.
tr pazarında 2 yıl ithalatçı firma garantili olarak 1400 lira civarına satılıyor iyi fiyat böyle bir cihaz için

• Beğen
Tepkiler: Invoke
Invoke

Invoke

Üye
tr pazarında 2 yıl ithalatçı firma garantili olarak 1400 lira civarına satılıyor iyi fiyat böyle bir cihaz için

Aynen, güzel fiyat. Geleceklerinden çok ümitli olmasak da bekliyoruz google'ın pixel'ini.