Wordpress hakkinda. Site acacagim.

Sponsorlu Bağlantılar

Heroata

Heroata

Üye
    Konu Sahibi
Wordpress hakkinda. Site acacagim.
wordpressten site acacagim. Fakat bazi sorularim var. Ben bedava site actim. Wordpress klasorunu indirdm sonra upload ettim kuruldu. Domainlisi yani paralisi da boyle mi kurulur? Ve wordpressten parali site acmak ne kadarq mal olur?

outofdark

outofdark

Üye
sitenin bedava ya da paralı olması hosting/domain ile ilgilidir.Wp ise tamamen ücretsiz ve açık kaynak kodlu bir yazılımdır. Benim tavsiyem host'u ve domaini ilk önce ücretsiz alın.daha sonra siteniz tutarsa paralıya upgrade yaparsınız.

Lohengram

Lohengram

Üye
Kardeşim WP'nin sitesinden dosyaları indirdin fakat şimdi bir hosting alman lazım.[Aynı Kurulum Klasörler FTPye]Hızlı,sorun çıkarmasın ve domain desteklesin istiyorsan paralı bir host alacaksın.Ben kullanıyorum 2-3 gündür,çok tavsiye eden oldu yıllık Host[60]-Domain[20]=80 TL verdim ve teknik destek falan mükemmel istersen özelden yaz şirketin sitesini atarım[Reklam Demesinler].

cloudcomp

Üye
Kardeşim WP'nin sitesinden dosyaları indirdin fakat şimdi bir hosting alman lazım.[Aynı Kurulum Klasörler FTPye]Hızlı,sorun çıkarmasın ve domain desteklesin istiyorsan paralı bir host alacaksın.Ben kullanıyorum 2-3 gündür,çok tavsiye eden oldu yıllık Host[60]-Domain[20]=80 TL verdim ve teknik destek falan mükemmel istersen özelden yaz şirketin sitesini atarım[Reklam Demesinler].

Kardeş banada firmaları ve seçtiğin paketi atarmısın?