wireless ağ şifresi

Konu, 'Network, İnternet ve Güvenlik' kısmında Altun. tarafından paylaşıldı. Okunma: 6773 | Cevaplanma: 10

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. wireless ağ şifresi

arkadaşlar bilen wardır aranızda bizim biraderle iddiaya girdik

ben bu wireless şifresini nasıl kırarım yada kırılabilirmi.

kırılabildiğini biliyorum biraz googlede dolaştımda bişe bulamadım

hadi millet kazanalım şu iddayı yaa

Yazan: Altun.
  2. her wireless modemin yonetim paneli vardır ve şifreleri standarttır eğer kullanıcı tarafından değiştirilmedi ise ki çoğu kimse değiştimiyor ordan girip yapabilirsin modem yada access point her ne varsa kablosuz ağ için markasını verirsen belki daha detaylı yardımcı oluruz

3. yok timothy modem şifresi felan bilinmeden olurmu dye soruyorum.
    mesela laptop bir ağ bulacak o bulduğu ağ şifreli olacak. o şekilde yapılabilirmi diye soruyorum...

4. Yapılır. Ancak bu iş için yazılan programlar Linux tabanında çalışmaktadır. Dolayısıyla öncelikle sisteminde Linux yüklü olmalı. Daha sonra, neyse sonrasını yazmayayım. Eğer Linux kullanmıyorsan olmaz maalesef.

5. modemin ıp adresini bulacaksın

6. 2006 yılında istemiş bu bilgiyi.... :) :)

7. wet yasminoz 2 sene oldu bu soruyu soralı geç de olsa cvp geldi ya :D:D ha bu arada kendi wireless ağımı da kurdum yani bu geçen süre de :D

8. peki herhangi şifreli bi ağın şifresi kırılabiliyo mu oluyosa nasıl

9. wep şifrelemesi ve mac filter aşılabilmekte fakat wpa şifresi şuan için çözülemiyor

wireless ağ şifresi konusuna benzer içerikler

1. WireLess Şifresi ( 18 Kasım 2006 | Network, İnternet ve Güvenlik )

Modemim PikateL AirpLus WireLess in şifresini Değiştirmek istiorum Acaßa Nerden Yapcam CD sini KurcaLadım ßuLamadım ßiLen ArkadaşLarın PostLamasını İstiyorum SaoLun ;)
  2. n95 te wireless şifresi kırmak? ( 28 Ocak 2008 | Symbian S60v3 Destek )

mümkünmüdür ?
  3. Kablosuz Ağlar - WLAN - Wireless ( 7 Ekim 2008 | PC-Donanım Genel )

Kablosuz Ağlar - WLAN - Wireless WLAN Teknolojisi Kullanım Alanları Kablosuz ağ teknolojileri günümüzde kablolu ağ teknolojilerinin kullanıldığı tüm ortamlarda verimlilik ve üretkenliği arttırmak, mobiliteden kaynaklanan esnekliği sağlamak,...
  4. Wireless şifresi kırma ( 3 Şubat 2010 | Symbian Destek )

arkadaşlar elimde 5800 xm var, aparmanda 3-4 adet wireless ağ buluyor ama hepsi şifreli acaba bunların şifresini öğrenebilirmiyiz, yardımcı olurmusunuz, yada benim evimde zaten internet var, ama kablolu bu interneti kullanarak telefonumdan...
  5. 5800 - Bağlanılan modemin wireless şifresi.? ( 25 Ekim 2010 | Cep Telefonları Genel )

5800'da bağlandığın modemin wireless şifresi nereye kaydediliyor.? Bilen arkadaşların yardımlarını bekliyorum... TEŞEKKÜRLER.!:oke:
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
29 Ağustos 2015 Cumartesi - 15:37:52