wireless ağ şifresi

Konu, 'Network, İnternet ve Güvenlik' kısmında Altun. tarafından paylaşıldı. Okunma: 6460 | Cevaplanma: 10

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. arkadaşlar bilen wardır aranızda bizim biraderle iddiaya girdik

ben bu wireless şifresini nasıl kırarım yada kırılabilirmi.

kırılabildiğini biliyorum biraz googlede dolaştımda bişe bulamadım

hadi millet kazanalım şu iddayı yaa
  2. her wireless modemin yonetim paneli vardır ve şifreleri standarttır eğer kullanıcı tarafından değiştirilmedi ise ki çoğu kimse değiştimiyor ordan girip yapabilirsin modem yada access point her ne varsa kablosuz ağ için markasını verirsen belki daha detaylı yardımcı oluruz
  3. yok timothy modem şifresi felan bilinmeden olurmu dye soruyorum.
    mesela laptop bir ağ bulacak o bulduğu ağ şifreli olacak. o şekilde yapılabilirmi diye soruyorum...
  4. Yapılır. Ancak bu iş için yazılan programlar Linux tabanında çalışmaktadır. Dolayısıyla öncelikle sisteminde Linux yüklü olmalı. Daha sonra, neyse sonrasını yazmayayım. Eğer Linux kullanmıyorsan olmaz maalesef.
  5. bnde war kardeşim linüx derste görüyorum we kendi laptobumdada çift işletim sistemi war bu işler için kullanıorum
    bna o program lazım yollarsan gerçekten hesabına bi çorba atarım uşaktan cr4zy_dunk
    ozen.turk@hotmail.com
    bekliorum dostum oke
  6. kardeş bilmem işine yararmı al bunu bidene bakim :) http://rapidshare.com/files/67433395/wirelesskeyview.rar
  7. modemin ıp adresini bulacaksın
  8. 2006 yılında istemiş bu bilgiyi.... :) :)
  9. wet yasminoz 2 sene oldu bu soruyu soralı geç de olsa cvp geldi ya :D:D ha bu arada kendi wireless ağımı da kurdum yani bu geçen süre de :D
  10. peki herhangi şifreli bi ağın şifresi kırılabiliyo mu oluyosa nasıl
  11. wep şifrelemesi ve mac filter aşılabilmekte fakat wpa şifresi şuan için çözülemiyor
Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.