Windows7 Home Basic SAydamlaştırma Ve Tema ...

Sponsorlu Bağlantılar

mcanbal4

mcanbal4

Üye
    Konu Sahibi
Windows7 Home Basic SAydamlaştırma Ve Tema ...
Arkadaşlar Windows 7 Home Basic. Kesinlikle SEvilmiyor Eminim.. Bu yüzden Bulduğum Son programı Sizlerle PayLaşmak İstiyorum.. Bu program SAyesinde Windows 7 Home Basic i W7 Home Premium Gibi KuLLanabiliyoruz...
TAmamen Video Kendi Yapımımdır... Bi TEşekkürü Az Görmeyin...

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN

Utku

Utku

Üye
teşekkürler

Fahrettin.Onay

Fahrettin.Onay

Üye
tesekkurler ama bununla uraşmana bile gerek yokki windows 7 ultimate yap bu iş burda bitsin :)

mcanbal4

mcanbal4

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşm Windows7 Ultimate yi Kim Yapacak.. Garanti Kapsamından Cıkıyor Sahte Yaparsan :oke:

furkan.yasemin

furkan.yasemin

Üye
çok sağol kardeşim :):alkis

furkan.yasemin

furkan.yasemin

Üye
arkadaşım ' personolize panel '​ diye bir şey var ona bakarsanız, onu yükleyince aynı yüksek sürümler gibi kişisellştrme açılıyor

mgemici

Üye
Bununla hiç uğraşmayın verdiğim linkteki dosyayı indirin ve içinden çıkan exe uzantılı dosyayı tıklamanız yeterli pc açılıp kapanınca ultimate görsel özellikleri eklenmiş oluyor. Şahsen denedim ve çalıştı. Upload eden arkadaş içine birde mp3 atmış onuda dinlersiniz artık.

Bu yama ile Ultimate'teki gibi bütün Görsel özellikleri kullanabileceksiniz.Eminim birçok kişi buna çok sevinecektir.Bir Rus geliştirici tarafından yazılan Windows 7 Home Basic ve Starter için Aero ve tema desteği programını öncelikle buradan indirin.Windows 7 Starter'da tema, Windows 7 Home Basic'te tema kullanabileceksiniz.
Windows 7 Starter ve Home Basic'te tema kullanmak için İndirdiğiniz Yama'ya tıkladığınız da sistem yeniden başlatmanızı isteyecektir.Yeniden başlatın ve bütün özelliklere kavuşun.Yeni neler gelecek;

Yama Özellikleri;

Aero, Saydamlık ve Win + Tab Tuşu
Aero Peek Ve Aero Shake gibi özellikler açılacak
Otomatik Arka Plan değiştirme
Tam renkli tasarımları kullanabileceksiniz
3.Parti Temaları kullanabileceksiniz.
".Themepack" ve ".msstyles" dosyalarını kullanabileceksiniz

Kısacası, Ultimate'e özgü özelleştirmeleri Windows 7 Home Basic ve Windows 7 Starter'da kullanabileceksiniz.Arkadaşlar yamayı sadece Home Basic'te test ettim.S

Alıntı

Üst Alt