Windows üzerinde sorunlarin varsa yaz cevapliyalim

Sponsorlu Bağlantılar

merkez20

merkez20

Üye
    Konu Sahibi
Windows üzerinde sorunlarin varsa yaz cevapliyalim
Arkadaşlar sorunlarinizi buraya yazip çözüm bulmaya çalişacağim

_RYUK_

_RYUK_

Üye
merhaba bende samsung rv508 laptop var win 7 vardı ben format çekip win 8 yükledim bilgisayara uygun win8 bluetooth driverini bir türlü bulamadim

merkez20

merkez20

Üye
    Konu Sahibi

BUNU YÜKLEYİP DENERMİSİN

- - - Eklendi - - -

BU SİTEDE SENİ DRİVERİ BULUP YUKLEME YAPMAN GEREKİR OLMASSA TEKRAR YAZ SORUNUNU CÖZELİM

csH

csH

Üye
win8 pro 64 bit kullanıyorum avast free antivirüs vardı antivirüs güncellenince ilk açılışta başlangıç ekranı çalışmadı görev yöneticisinden bi şekilde bi şekilde pc yi açmayı başardım fakat tekrar başlatınca yine açılmıyor avast ı kaldırdıktan sonra normale döndü neden kaynaklanıyo olabilir

merkez20

merkez20

Üye
    Konu Sahibi
kurmuş olduğun antivirüs programın 64bit destekli olup olmadığını kontrol et ayrıca programı denetim masasından kaldırıp tekrar kur(64bit uyumluluk sorunu yaşaya bilirsin bu sorunlar genelde64bit lik sürümde 32bitle çalışan programı kurduğunuzda sorunlar çıkara biliyor).

csH

csH

Üye
64 bit destekli programı biliyorum başka bi win8 64 bitte sorunsuz çalışıyor. Format bile atmıştım düzelmedi

merkez20

merkez20

Üye
    Konu Sahibi
sana ayrica bir tavsiye esed not32 hicbir sorun yasamasin ayrica otamatik guncelleme yapiyor avast dan bana gore daha iyi ayrica avast pc inde kasmalara vede yavaslamaya sebeb olur istersen sana surumunun adresini verigim bir yukle dene nedersin.

csH

csH

Üye
olur da ücretsiz mi nod32

merkez20

merkez20

Üye
    Konu Sahibi
aynen google nod 32 diye arattır bulursun

csH

csH

Üye
ben her gün farklı lisans aramak istemiyorum ücretsiz olarak bildiğiniz antivirüs var mı

merkez20

merkez20

Üye
    Konu Sahibi
var nod32 onu kur googulda aratir bulursun bulamassan ben sana lin atarim hemde sinirsiz.lisans aratir googlede cabala biraz lutfen

csH

csH

Üye
geçici ağ kurmanın bi yolu var mı

merkez20

merkez20

Üye
    Konu Sahibi
BUYUR BİR DENE
Bilgisayarlar arası (geçici) ağ kurma

Geçici ağ, bilgisayarlar ve aygıtlar arasında belirli bir amaç (örneğin, bir toplantı sırasında belge paylaşmak veya birden fazla oyuncu ile bilgisayar oyunu oynamak) için kurulan geçici bir bağlantıdır. Ayrıca bir Internet bağlantısını geçici ağınızdaki diğer kişilerle geçici olarak paylaşabilirsiniz, böylece o kişilerin kendi Internet bağlantılarını kurmaları gerekmez. Geçici ağlar yalnızca kablosuz olabilir. Bu nedenle, geçici ağ oluşturabilmeniz veya böyle bir ağa katılabilmeniz için bilgisayarınızda bir kablosuz ağ bağdaştırıcısı olması gerekir.

• Başlat düğmesi ve ardından Bağlan'ı tıklatarak Bir Ağa Bağlan'ı açın.
  • Bağlantı veya ağ kur'u tıklatın.
  • Geçici (bilgisayarlar arası) ağ kur'u tıklatın, İleri'yi tıklatın ve sihirbazın adımlarını uygulayın.

Notlar:

• Ağa bağlı bilgisayarların biri veya daha fazlası etki alanına katılırsa, o bilgisayarın üzerindeki paylaşılan öğeleri görüp onlara erişebilmek için bir kullanıcı hesabınızın olması gerekir.
  • Ağa bağlı bilgisayarlar etki alanıyla birleştirilmemişse ancak paylaşılan öğelere erişmeleri için kişilerin bilgisayarınızda bir kullanıcı hesabının olmasını zorunlu kılmak istiyorsanız, Ağ ve Paylaşım Merkezi'nde parola korumalı paylaşımı etkinleştirin.
  • Tüm kullanıcılar geçici ağdan bağlantılarını kestiklerinde veya ağı kuran kişi bağlantısını kesip ağın diğer kullanıcılarının erişimi dışına çıktığında geçici ağ (oluştururken kalıcı bir ağ olmasını istemediyseniz) otomatik olarak silinir.
  • Internet bağlantınızı paylaşıyorsanız, aşağıdaki durumlarda Internet bağlantı paylaşımı (ICS) devre dışı kalır:
    • Geçici ağdan bağlantınızı kestiğinizde.
    • ICS'yi etkinleştirdiğiniz eski ağdan bağlantı kesmeden yeni bir geçici ağ oluşturduğunuzda.
    • Geçici ağdan bağlantı kesmeden, oturumu kapatıp tekrar açtığınızda.
  • Geçici ağ kurup Internet bağlantınızı paylaşırsanız ve biri aynı bilgisayara Hızlı Kullanıcı Geçişi'ni kullanarak oturum açarsa, o kişiyle paylaşmamış olsanız dahi Internet bağlantısı paylaşılmaya devam eder.

merkez20

merkez20

Üye
    Konu Sahibi
sorunun hal oldumu

ozakin70

ozakin70

Üye
merhaba bende win8 kullanıcısıyım ama her pc açtığımda proğram simgeri gizli açılıyor 2 kere görünür yapıyorum anca öyle düzeliyor bunu nası düzeltebiliriz

Sinann25

Üye
benim windows xp de adminstrator diye birşey çıkmış başka kullanıcı hesabı kullanamıyorum ve hiçbir işlem yapamıyorum pc de

AlperTunga87

AlperTunga87

Üye
bende windows gezgini durdu hatası sürekli oluyor

Baranbaris

Baranbaris

Üye
Arkadaslar bende Windows 8.1 64Bit kullaniyorum son zamanlar fotograf ayrintilarina girmeye calistigimda com surrogate calismayi durdurdu diyip kapaniyor :(

Üst Alt