windows 7 cd çekme programı

Konu, 'PC Donanım Teknik Yardım' kısmında mesut fati tarafından paylaşıldı. Okunma: 6522 | Cevaplanma: 1

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. windows 7 cd çekme programı

arkadaşlar windows 7 beta sürümünü yükledim cd çekmeye karar verdim dvd-r normal cd kulanıyorum ama sürücü üzerinde sağ tıkladığımda biçimlendir seçeneğini gördüm ve biçimlendirdim cd atmaya başladığım dosyalar flaş bellek gibi kaydedildi ve tekrar dosyalar silinebiliyor sorum ise bunu xp de yapabilen bir program varmı yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim yani slinebilir olmayan cd ye kayıt yapıp sonrada silebilen :megafon:< Resmi açmak için tıklayın >

Yazan: mesut fati
  2. windows 7 beta ,rc acayip hatalı sürümlerdir cd yazmak için roxio un 7 desteklisini kullanmalısın birde 7 dosyalırını
    önbelleğine alır yazmaz sadece okur
    xp de vista dada ve daha eski sürümlerde bu hata yok sadece bunu flash bellek lere yaparsın

windows 7 cd çekme programı konusuna benzer içerikler

1. windows 7 uygun antivirüs programı ( 2 Aralık 2010 | PC Donanım Teknik Yardım )

Eset 4 kullanın veya Security Essentials kulanın linkler aşağıda microsoft sayfası açılacak http://www.microsoft.com/security_essentials/ karşıdan yükle de direk indirme yapacaktım ama virüslü çıkabilir pc bozulabilir diye yapmadım ama virüsüz...
  2. Altenatif resim çekme programı ( 25 Mart 2011 | Symbian S60v3 Destek )

Nokia E72'nin kendi resim çekme programından memnun değilim. Alternatif olarak default kameranın yerine geçebilecek güzel bir uygulama var mı? Forumu inceledim, sürü sepet foto prg var ama benim derdim resimlere baloncuk eklemek veya kenarına...
  3. windows 7 cd si oluşturma ( 25 Şubat 2012 | Windows İşletim Sistemi Teknik Yardım - Destek )

Arkadaşlar windows 7 cdsi oluşturmayı bilen varsa yardımcı olsun. windows 7 dosyalarını part halinde indirdim toplam 5part içinde boot dosyasıda var ama internette resimli anlatımlara baktım yaptım olmadı bilen varsa yardımcı olsun.
  4. Yardım Windows 7 Program Hakkında ( 3 Kasım 2013 | PC Donanım Teknik Yardım )

windows 7 e uyumlu olmayan bir programı windows 7 işletim sistemine yükleme gibi bi olanak varmı ? yüklemek istediğim program lks 2
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
31 Ağustos 2015 Pazartesi - 11:49:27