Whatsapp Sticker - Çıkartma Paketi Oluşturma

Sponsorlu Bağlantılar

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Whatsapp Sticker - Çıkartma Paketi Oluşturma
Geçtiğimiz haftalarda dünyaca ünlü mesajlaşma uygulaması Whatsapp tarafından kullanıma sunulan sticker yani çıkartma özelliği kısa sürede birçok kişi tarafından kullanılmaya başladı. Elbette insanlar bu sticker paketlerini başka yerlerden indirmekten ziyade kendileri oluşturmayı istiyor. Bende sizlere bu yazımda Whatsapp çıkartma paketi nasıl oluşturulur ? Onu kısaca anlatmaya çalışacağım.
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Aşağıdaki anlatımım sayesinde sizde kendi Whatsapp sticker paketinizi oluşturabilir ve sevdiklerinize göndererek onların da favorilere ekleyerek başka yerlerde kullanmasını sağlayabilirsiniz. İlk olarak Android cihazlar için tıklayarak, iOS cihazlar içinde tıklayarak Whatsapp Sticker Maker programını cihazınıza indirin ve yükleyin. Daha sonra uygulamayı açın.

Whatsapp çıkartma paketi yapmak için uygulamayı açtıktan sonra karşınıza gelen + butonuna basın ve yeni bir sticker paketi oluşturun. Ardından önce sticker paketi için bir ana görsel belirleyin. Daha sonra alt kısımda yer alan yerlere en az 3 görseli sticker olarak ekleyin aksi halde sticker paketi oluşturulmuyor. Bunun için sırasıyla birinci boşluğa tıklayın ve sticker yapmak istediğiniz görseli galeriniz üzerinden seçin.

Görseli seçtikten sonra üstteki gibi bir ekran karşınıza gelecektir. Buradan parmağınız ile Whatsapp çıkartma yapacağınız yeri seçebilirsiniz. Dilerseniz kare veya yuvarlak olarak seçimler yapabilir ve keyfinize göre kendi Whatsapp sticker paketinizi oluşturmaya başlayabilirsiniz. Seçimi yaptıktan sonra size bir ön izleme görseli gösterecek ve onaylamanızı isteyecektir. Onayladıktan sonra seçtiğiniz görseli sticker ana sayfasında görebilirsiniz.

Sonrasında uygulamanın içerisindeyken Add Changes To Whatsapp butonuna basarak yapmış olduğunuz değişiklikleri Whatsapp'a kayıt etmeniz gerekiyor. Ardından Whatsapp uygulamasına girebilir ve sticker bölümünden yapmış olduğunuz paketi görebilirsiniz. Bu sayede sevdiklerinize yapmış olduğunuz Whatsapp çıkartmalarını gönderebilir ve üzerine tıklayarak favorilere ekleyebilirsiniz.
Eğer Whatsapp sticker yapma programını cihazınızdan silerseniz mevcut çıkartmalarınız da silinecektir. Mevcut çıkartmalarınızı başkalarına gönderdikten sonra üzerine tıklayıp favorilere ekle yaparsanız bu sayede uygulamayı silseniz bile çıkartmaların favorileriniz de kayıtlı kalmasını sağlayabilirsiniz.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Bak bunda Kemal Sunal un Sosyete Şaban filminde cin çıkaran Kara bir adam vardı onu koyacaksın .

• Beğen
Tepkiler: Buğra
Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Bak bunda Kemal Sunal un Sosyete Şaban filminde cin çıkaran Kara bir adam vardı onu koyacaksın .
Sticker ekleme sınırı yok ben aklıma geldikçe güzel fotolardan sticker paketi yapıyorum artık emoji yerine bunları kullanıyorum :D

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Sticker ekleme sınırı yok ben aklıma geldikçe güzel fotolardan sticker paketi yapıyorum artık emoji yerine bunları kullanıyorum :D
Bu akıllı telefonlarda nokta ve çizgilerden cami yapılmıyor mu ? Tuşlu telefonlarda o biçim şekiller yapılırdı kalp içinde ok , cami vs .

Üst Alt