Whatsapp 2.9.6145 symbian s60V5 s60V3 S^3 HAFIZA KARTINA KURULAN SON SÜRÜM (30.03.2013)

Sponsorlu Bağlantılar

manyaq28

manyaq28

Üye
    Konu Sahibi
Whatsapp 2.9.6145 symbian s60V5 s60V3 S^3 HAFIZA KARTINA KURULAN SON SÜRÜM (30.03.2013)
hafiza kartına kurulan son sürümdür keyfini çıkarın ufak tefek yenilikler de var.

• Beğen
Tepkiler: tushpa65 ve BLasTeaR

ANIL

ANIL

Admin
Teşekkürler :oke:

dj_ezdan

Üye
Çok teşekkürler gerçekten işime yaradı. emeğine sağlık. :)

cenk_scorpion

Üye
Çok işime yarayacak N97 gb bir felakete sahibim, ilaç gb geldi.. ellerine sağlık

hikmet366

hikmet366

Üye
teşekkürler.

sermes

Üye
tşkler

Jansın

Jansın

Üye
duvar kağıdı özelliği filan eklenmiş arkadaşta var bende son sürüm yüklememe rağmen yok. Bide son güncellemeden beri yazanların ismi yok numaraları çıkıo sadece neden olabilir acabaa :(

manyaq28

manyaq28

Üye
    Konu Sahibi
duvar kağıdı özelliği filan eklenmiş arkadaşta var bende son sürüm yüklememe rağmen yok. Bide son güncellemeden beri yazanların ismi yok numaraları çıkıo sadece neden olabilir acabaa :(

dostum o dediğin androidlerde oluyor biz buna ezelden mecburuz :ağlarım:

devil.red112

Üye
yüklenmiyor dostum sertifika hatası.

manyaq28

manyaq28

Üye
    Konu Sahibi
e ye kurmak ıcın hacklı olmalı cıhaz . ordan sertıfıkacı gıbı gorunuyorum kardes .

cakabey52

cakabey52

Üye
telefon numarası istiyor. Ücretli midir bu?

cakabey52

cakabey52

Üye
yok mu bu programı kullanan, kurulumdan sonra tel no istiyor. Ücretli olup olmadığını söyleyebilecek kimse yokmu?

HsynYkt

HsynYkt

Üye
Teşekkürler. Bende güncel sürümünü arıyordum :)

tahaucar1

Üye
emeğine sağlık

kacak1325

Üye
Ben satin aldim kac kere hicbi sknti yasamadim. Telefon numarni verirsen sknti olmz. Ama

yeni surum cikti onu da hafiza kartina kurulabilir sekline getirirsenz sevinirim.

Üst Alt