wave 525 facebook uygulaması kapanmıyor, başka hesapla girilmiyor

Konu, 'Samsung' kısmında CoolDark tarafından paylaşıldı. Okunma: 1261 | Cevaplanma: 0

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. wave 525 facebook uygulaması kapanmıyor, başka hesapla girilmiyor

Merhaba

Samsung wave 525 telefonum var, menüdeki facebook uygulamasıyla arkadaşım facebooka girdi, şimdi bi türlü çıkış yapamıyoruz,

yeni oturum açmak isteyince arkadaşın mail adresi yazılı bi türlü silinmiyor yeni mail adresi yazamıyoruz,

nasıl başka mail adresi yazıp girebiliriz eski bilgileri nasıl sileriz.

Yazan: CoolDark

wave 525 facebook uygulaması kapanmıyor, başka hesapla girilmiyor konusuna benzer içerikler

1. samsung wave 525 Samsung apps ve facebook uygulaması silindi ( 1 Eylül 2011 | bada OS Genel & Destek )

evet arkadaşlar yukarıda bellirttiğim gibi samsung apps ve facebook uygulaması silindi. Geri getirmek için hard format attım ama sorun düzelmedi. Çözüm önerilerinizi paylaşmanızı rica ediyorum
  2. başka bir facebook uygulaması ? ( 27 Kasım 2011 | HTC )

android için facebook uygulamasının gayet kötü oldugunu düşünüyorum, bazı gariplikler var. onun için başka bir uygulama bilen, tavsiye edevek var mı ?
  3. Wave 525 samsung Apps ve Facebook sorunu ACİL YARDIM EDİN ( 22 Mart 2012 | bada OS Genel & Destek )

arkadaşlar dedğim gib telefonda apps veya facebook tıklayınca telefon tepki vermiyor açmıyodu yani tıkla tıklayabildiğin kadar boş ekrana tılar gibi hiç bir şey olduğu yok bende HardFormat attım belki düzelir ama şimdide iconlar kayboldu sadece...
  4. wave 525 ( 13 Temmuz 2012 | Samsung )

merhaba arkadaşlar samsung wave 525 5250 ve 5230 diye geciyor 2 çesit bildiğim kadar bunların telefon özellikleri mi farklı yoksa telefon kasası mı farklı
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
28 Temmuz 2015 Salı - 18:19:57