Vodafonum avea ile konusma paketi arıyorum.

Sponsorlu Bağlantılar

Buraxlive

Buraxlive

Üye
    Konu Sahibi
Vodafonum avea ile konusma paketi arıyorum.
Senle ben paketlerinde sade vodafondan vodafona gecerli. Fakat benim gorusecegm kisi avealı. Bunla ilgili paketler varmı ben bulamadım. Kontörlüyüm. Bilenlerden tavsiyeleri bekliyorum lütfen :)

S.c.k.N

S.c.k.N

Üye
Haftalık Heryöne Konuşma Paketine abone olun haftada sadece 5 TL karşılığı heryöne tam 60 dakikanız olsun.
"HY HAFTALIK" yazıp 7580'e gönderin abonelerimiz haftalık heryöne konuşma paketine sahip olarak 60 dakikanızı 7 gün boyunca heryöne konuşmalarınızda kullanın.

Mert045

Mert045

Üye
kaç tl ye kadar arıyorsun.

----------Eklendi @ 18:05:41 ---------- Yazıldı @ 18:03:55 ----------

hymini paket var 10 tl aylık 100 dk.

Buraxlive

Buraxlive

Üye
    Konu Sahibi
İlginiz ıcin tesekkurler arkadaslar ama zaten 10 dksı 50 kurusa konusuyorum. 2.000 dakika felan lazım.

narkotik0

Üye
starifeni özgürgenç yap sms hakkı yap sana haftasonu bedava olsun vodafonlularla

S.c.k.N

S.c.k.N

Üye
Hiç bir operatörde başka operatörü öyle bırak 2.000 DK 1.000 DK dahi aratacak kampanya yok. Tabiki faturalı tarifeler hariç. Faturalı hat alamam diyorsan sana tavsiyem ya kendine bir avea hat temin et yada konuşacağın arkadaşın bir Vodafone hat temin etsin. Başka olur yolu yok gibi görünüyor.

Buraxlive

Buraxlive

Üye
    Konu Sahibi
Sanirim öyle olacak. Kapanan avea hattimi tekrar actirablirmyim ?

S.c.k.N

S.c.k.N

Üye
Sanirim öyle olacak. Kapanan avea hattimi tekrar actirablirmyim ?

Bu hattının durumuna göre değişir. Hattın geçici kapanmış ise TL yüklemeyle aktif hale gelir fakat tamamen iptal olduysa bayiye gitmen gerekmekte.

Buraxlive

Buraxlive

Üye
    Konu Sahibi
Tamamen iptal olmustu. Neyse tesekkur ederim arkadaslar :)

Üst Alt