Vodafone'den gezegenin en ucuz telefonu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Karahasan

Karahasan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Vodafone'den gezegenin en ucuz telefonu

Önde gelen mobil iletişim operatörlerinden Vodafone, dünyanın en ucuz cep telefonunu duyurdu. Aralarında Hindistan, Kongo, Kenya, Mozambik ve Katar gibi ülkelerin yer aldığı gelişmekte olan pazarlar için hazırlanan Vodafone 150 isimli mobil telefon, genel olarak sesli görüşmeye olanak tanıyan temel telefon fonksiyonlarının dışında ek bir özelliğe sahip değil. Tek renkli ekrana sahip olan ve internet erişimine olanak tanımayan telefonun, Vodafone 250 olarak isimlendirilen ve daha gelişmiş özelliklere (renkli ekran ve FM Radyo) sahip olan bir üst modeli daha bulunuyor ki bu modelin maliyeti ise sadece 5 dolar daha yüksek yani 20$.

Vodafone 150 ile ilgili olarak en az fiyatı kadar dikkat çeken bir diğer detay ise (özellikle bizler için), yeni telefon için belirlenen hedef ülkeler arasında Türkiye'nin de bulunuyor olması. Vergilendirme sonrasında nasıl bir fiyatlandırma ile karşımıza çıkacağını kestirmek şimdilik zor olsa da 15$ seviyesindeki maliyetiyle gezegenin en ucuz telefonu olarak lanse edilen Vodafone 150, ülkemiz pazarında da satışa sunulacak gibi görünüyor.

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
Buna para veren çıkmaz ki. Ancak çekim gücü çok yüksek olacak, şarj 1.5 > 2 hafta gidecek vs... Bunun gibi özellikleri olursa ancak satılır. Yoksa bu devirde kolay kolay bu cihazı kullanmaz diyorum.

cercix

cercix

Üye
beyler arkadaşa katılıyorum bunu alan göstermeye utanır

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
Evet haklısınız pek tutulacağını sanmıyorum

izmirligenc

izmirligenc

Üye
bos telefon ya yeni kart alanlara hediye edebilirler

ve78el

ve78el

Üye
yha eger batar yası uzun giderse ve cok iyi çekim gücüne sahipse yedek telefon olarak yanına alanlar olabilir

ghothosh28

Üye
hesap makinesine benziyor :D

alperen1313

alperen1313

Üye
sonuçta değerlendirmeniz gereken lüksü değil...asıl değerlendirmeniz gereken bunu alacak abone kitlesi tüm operatörlerde var... ve alternatif telefon olarak kullanılabilir..
düşünsenize anneniz babanız yaşlı insanlar..ve sizler gibi detaylı cihazlar kullanamıyorlar... alın bunlardan bir tane rahat basit...sizcede mantıkllı değil mi ?

Karahasan

Karahasan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
sonuçta değerlendirmeniz gereken lüksü değil...asıl değerlendirmeniz gereken bunu alacak abone kitlesi tüm operatörlerde var... ve alternatif telefon olarak kullanılabilir..
düşünsenize anneniz babanız yaşlı insanlar..ve sizler gibi detaylı cihazlar kullanamıyorlar... alın bunlardan bir tane rahat basit...sizcede mantıkllı değil mi ?

Katılıyorum.

alperen1313

alperen1313

Üye
aynen kardeşim ...

Yarali59

Yarali59

Üye
Batarya iki üç hafta gidiyorsa iletişim için gider bu telefon.. Konu için sağol..

bybrutus

bybrutus

Üye
bende katılyıorum insan hava atmak için telefon taşımaz , belkide fakir ve telefona ihtiyacı var .

karanlıktaki

Üye
İş yerlerinde, cevher hazırlama kum yatakları gibi yerlerde dolmuşcular telsiz olaak kullanabilir. Bence hiç küçümsemeyin kullanım alanları çok geniş olabilir. Olayın lüks tarafını bırakın işlevselliğine odaklanın. Bence bu telefon satar kardeşim. En azından ben patron olsam iş yerimde bu telefonu kullandırırdım.

emree17

emree17

Üye
statta milletin kafasına atılmak için alırım sadece uygun bi telefon yarar heralde kafayı :)

TunaKarahan

TunaKarahan

Üye
hehe iyiiymiş:)

hakancoban

hakancoban

Üye
Sanırım bu cihaz konu açıldığından itibaren geçen o kadar uzun süreye rağmen hala Türkiyede yok.Ben de anneme alırım die düşünüodum ama kısmet değilmiş,olmadı...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...