Vodafone'da Tüm Paketleri Sorgulama!

Konu, 'Vodafone Genel Bilgiler / Haberler' kısmında S.c.k.N tarafından paylaşıldı. Okunma: 19694 | Cevaplanma: 3

1. Vodafone'da Tüm Paketleri Sorgulama!

Evet arkadaşlar artık paketlerinizi sorgulamak için bir çok paket sorgu kodunu öğrenmeye çalışmanıza gerek kalmıyor. Vodafone'da da artık tek sms ile mevcut tüm paketlerinizi öğrenebiliyorsunuz.

[video=youtube;CQ5an8E5RV8]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=CQ5an8E5RV8[/video]

Yazan: S.c.k.N
  2. OZET yazıp 7000 e gönderiyoruz tesekürler

3. Tesekkurler

Vodafone'da Tüm Paketleri Sorgulama! konusuna benzer içerikler

1. Vodafone da Şebeke İçi Konuşma Paketi Varmı? ( 19 Ekim 2009 | Vodafone Genel Bilgiler / Haberler )

Arkadaşlar vodafone dada avea da olduğu gibi 120dk-180dk-240dk gibi şebeke içi kontör karşılığı seçenekler varmı? varsa yararlanmak isterimde
  2. vodafone kota sorgulama hakkında ( 29 Temmuz 2010 | Vodafone Destek / Sorun / Şikayet )

cepnet 100mb kullanıyorum,kota sorgulamayı bitürlü bulamadım yardım edin...:bilmm
  3. vodafone dakika sorgulama... ( 23 Ekim 2011 | Vodafone Destek / Sorun / Şikayet )

btk nın aldığı kararı vodafone kamu dışındaki diğer faturalı tarifelerinde uygulamayan firmaya soruşturma açıldı btk tarafından umarım esaslı bir ceza gelir vodafoneye...
  4. BIS Paketleri - Tüm Operatörler Bireysel (Turkcell - Vodafone - Avea) ( 25 Şubat 2012 | BlackBerry Genel / Destek )

TURKCELL Faturalı BIS Paket : 16.90 TL /ay * *1GB limitli, Blackberry Messenger, Facebook,Twitter kullanılabilir. 1GB data sadece Blackberry Apn üzerinden ,wap ve diğer apn den yapılan data alışverişini kapsar. Anlık mesajlaşma uygulamaları...
  5. data sorgulama ( 12 Temmuz 2012 | Turkcell Destek / Sorun / Şikayet )

mesela haziran ayında kaç dk konustum sms attım internete girdim bunu öğrenmek için napcaz vardıda bi yöntem online işlemlerden bakıyodum şimdi bulamadım
Yüklüyor...
31 Ağustos 2015 Pazartesi - 5:32:23