vodafone yönlendirme ücreti

Sponsorlu Bağlantılar

alcnn

alcnn

Üye
    Konu Sahibi
vodafone yönlendirme ücreti
merhaba. vodafone numaramı avea hattıma yönlendirdim. son bir hafta öncesine kadar hiç raslamamıştım. yönlenme ile avea hattıma gelen çağrılar sonunda vodafone hattımdan tl düşüyor. müşteri hizmetlerini aradım durumu söyledim. önce oda şaşırdı. kontrol edeceğim diyerek 5 dk kadar beni bekletti. (artık kime sorduysa ne söylesem diye). sonra bu kesintilerin normal olduğunu belirtti. konuşma uzunluğuna göre 41 kuruş veya 60 kuruş kesilecekmiş. madur olmamam için bana 1 aylık 1 gb net tanımlayabileceğini söyledi. onayladım. konuşmayı bitirdik. mesaj geldi bakiye yetersiz. yeterli bakiye olunca tanımlanacaktır diye.
yönlendirme ile arama yaptım herhangibir ücret göremedim. burada kandırıldığımı düşünüyorum. sonuç olarak kandırılmasam adam bana neden 1 gb yalanını uydursun. (tabi oda biliyor net paketinin olmayınca arayamayacağımı. tl bitti) bu konuda sizlerin düşüncesi nedir. böyle bir ücretlendirme var mı. sonuç olarak kontor bendende gidecekce kapatır ben ararım. hiç olmazsa karşıdan gitmesin. teşekkürler...

Üst Alt