Vodafone whatsapp sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

erengunes13

Üye
    Konu Sahibi
Vodafone whatsapp sorunu
Öncelikle merhaba.
Ben avea kullanıyordum yeni bir vodafone hat aldım whatsappda mesajlar telefonun açık veya kapalı olduğu önemli değil her an geliyordu ancak vodafone mobil ağda mesaj sadece uygulama açık iken geliyor kapatınca bir bildirim yok acaba telefonumda mı bir sorun var diyerek wifi açtım burada problem çıkmadı eski hattımı avea olanı taktım çok rahat bir şekilde mesajlar geliyor sorun ne olabilir ? Benim telefonum Casper Via V5 ayaarları tekrar aldım el ile yaptım yine aynı. Wifi açık iken veya avea takılıyken mesaj geliyor hemen tuş klidi kapalı olsun whatsapp açık kapalı olsun farketmez.Ancak vodafone'da sadece arka planda whatsapp çalışırken geliyor nadiren kapalıykende geliyor bu işte bir gariplik var messengerdan diğer uygulamalardan şak diye geliyor hersey whatsappda yok ama sadece vodafoneda whatsappı tekrar yükledim Not: ayarlar tam arka plan veri sınırlaması yok ayrıca 3 g aboneliği var

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Bu sorun sanırım sürekli aynı bölge de yaşanıyor. Sebebi internetin o bölgede düşük hızlı olması. İnternete tam anlamıyla erişelemediği için sorun yaşanıyor, hat ve telefonla ilgisi yok.

Üst Alt