Vodafone Self Servis Rezalet !

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
S.c.k.N

S.c.k.N

Üye
    Konu Sahibi
Vodafone Self Servis Rezalet !
Vodafone self servis daha önce kontör bilgi hatasıyla beni sinir etmişti. Çünkü yakınımın hattını ben takip ediyorum gerektiğinde ordan bakıp kontörü azalmış diye kontör yüklemesinden tutun paket seçimine kadar ben yapıyorum ama gel gör ki bakiyedeki TL yi yanlış gösteriyordu. Ama bunu uzatmayayım bugün anlatmak istediğim olay farklı...

Vodafone internet sitesini yenilediğinde çok umutlanmıştım şu online işlemlerin düzgün çalışacağı konusunda fakat tam bir hüsran olmuştu. Halen de hüsran etmeye devam ediyor ... Geceleri zaten giremezsiniz teknik ekip çalışma yapmaktadır sonra tekrar deneyin der bu teknik ekip ne çalışması yapıyor anlamadım çünkü her gece çalışma yapıyor ama bir gıdım ilerleme yok. Her neyse sabah olsun dedim sabah giriş yaptım https güvenlik protokolünü kullanması gereken sayfa https üzerinde kırmızı çarpı şeklinde açılıyor tamam zaten güvenlikleri sağlayamıyorlardı iyice nanay olmuş dakkika bir gol bir oldu. Neyse ona da eyvallah dedik giriş yaptık en doğal hakkım olan şifre değiştirme işlemini gerçekleştirecektim. Şifre değiştirme bölümüne geldim eski şifreniz: , yeni şifreniz: , yeni şifrenizi onay için tekrar yazdırdıktan sonra işlemi gerçekleştir dedim işte şifreniz değişecek onaylıyor musunuz ? Cevabına onayıda verdim ekranda çıkan yazı ' Şifre değiştirme işleminiz başarıyla gerçekleşmiştir.' Vodafone olan güvensizliğimden tekrar deneyeyim girişi yeni şifreyle dedim ve beklediğim gibi yeni şifreyi hatalı dedi eskiyi denedim giriş yaptı. Tekrar şifre değiştirdim yine aynı şeyleri yaptım sitede gerçekleşmiştir demesine rağmen halende olmuyor. Vodafone çokta güvenmemek gerektiğini düşünüyordum beni haksız çıkarmadığı için teşekkürler...

Bir sonraki Vodafone Self servis faciasıyla görüşmek üzere...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...