Vodafone NUMARA TAŞIMA YARDIM

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mustafa1300

Mustafa1300

Üye
    Konu Sahibi
Vodafone NUMARA TAŞIMA YARDIM
arkadaşlar ben vodafoneden turkcell e geçtim ama pişman oldum tekrar vodafoneye geçebilirmiyim ? aradan 3 ay fln geçmesi lasımmı ?

izmirligenc

izmirligenc

Üye
EVET 3 ay gecmeden tasiyamazsin malesef

Karahasan

Karahasan

Emekli Yönetici
Bazı bayiler taşıyor. En yakın bir bayiye başvur.

Mustafa1300

Mustafa1300

Üye
    Konu Sahibi
bayi derken vodafone nin merkezlerinden mi yoksa normal satıcılarmı ?

celibar

celibar

Üye
ben de vodafone>turkcell>vodafone şeklide değiştirdim. vodafone'un merkezlerinden birine git.ben üç aylık süreyi doldurmadan vodafone'a geçtim.diğer satıcılardan geçiş yapamayabilirsin.elini çabuk tut numara taşıma kalkacak diye bir söylenti var.forumda okumuştum.

solgun50

solgun50

Üye
bazı arkadaşlar bazı bayilerin yaptığını söylemiş arkadaşlar numara taşıma yasal ve tek prosedürdedir yani bayi farkı olamaz... sorununa gelince kesinlikle süre kısıtlaması yok istediğin ana istediğin yere taşıyabilirsin sadece 3 ay sınırı sıfırdan yeni alınan hatların taşınması için geçerli yani hattın 3 aydan fazlaysa hiçbir sorun yok numara taşımanın kalkacağı da kesinlikle doğru değil çünkü yasal ve resmi bir yönetmelikle yapılan müşterilerin menfaatine bir olaydır bu...

Karahasan

Karahasan

Emekli Yönetici
Evet bazı bayilerin yaptığını söyledim genel olarak 3 ay bir sınırlama var.Çevremdeki arkadaşlar daha yeni iki hafta arayla hattını taşıdılar. Ona dayanarak söyledim yani

Mustafa1300

Mustafa1300

Üye
    Konu Sahibi
çok teşekkür ederim kafama birşey takıldı gerçekten numara taşıma kalkıcakmı

solgun50

solgun50

Üye
Evet bazı bayilerin yaptığını söyledim genel olarak 3 ay bir sınırlama var.Çevremdeki arkadaşlar daha yeni iki hafta arayla hattını taşıdılar. Ona dayanarak söyledim yani

bakın hala sınırlama var diyorsunuz kesinlile opertaörleridde arayabilirsiniz ki eğer hat yeni açılmış değilde yani 3 aydan eskiyse sınırlama felan yok ve bilgilerinizde eksik yada yanlış yoksa ve gsm operatörü tarafından kara listede değilseniz taşınabilir bayi ayrımı olmadan...
diğer soruya gelince şu an kim nerede belli değil eğer iptal olsa tüm numaralar eski operatörüne iae edilmek zorunda olur bu da kaos demektir yani numara taşımanın kalkması mantıken de tekniken de ve resmi prosedür ve tahhütler gereği mümkün değildir kısacası kampanyalar devam:):oke:

admiral23

admiral23

Üye
ben 1 ay sonra geçiş yaptım .3 ay felan hikaye :naughty:
öyle olsaydı benim hat geçişi olmazdı

izmirligenc

izmirligenc

Üye
egerk uc ay sorunu yoksa ozaman en yakin vodafon shopa ugra yetkili bayilikler

4w3e

Üye
yeni hatlarda 90 gün sınırı var talebim reddedildi sms geldi

izmirligenc

izmirligenc

Üye
ozaman bekliceksin 90 gunun dolmasini yapabilcek birsey yok demektir

fatih82

fatih82

Üye
kEŞKE NUMARA TASIMA KALKSA

izmirligenc

izmirligenc

Üye
Neden kalksin ki isteyen tasir isteyen devam zarari nedir ki:hmmm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt