Vodafone Numara Değiştirme

Konu, 'Vodafone Destek / Sorun / Şikayet' kısmında S.c.k.N tarafından paylaşıldı. Okunma: 36230 | Cevaplanma: 13

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Vodafone Numara Değiştirme

Arkadaşlar Vodafone sitesinde şöyle bir sayfa buldum...

Vodafone Faturasız Hat Numara Değişikliği

Fakat bu konuda deneyen var mı yada illa müşteri hizmetleriyle mi yapılmakta ?? Veya bu eski birşeydi şimdi kalktı mı ?

Yazan: S.c.k.N
  2. şimdi ki operatöründe kaç tl yüklü kaç tl hak verdiler ki?

yani kaybın ne kadar olabilecek ki?

3. Dediklerini tam anlayamadım ama hattımda 19 TL var. Kaybın ne kadar olabilecek derken ?

4. şimdi hattını taşı san 19 tl boşa gidebilir demek yani
    eğer kampanya şartlarına uymazlarsa tabii ki.

5. Arkadaşlar siz yanlış anladınız sanırım. Benim belirttiğim numara taşıma değil numara değiştirme. Örneğin Vodafone'de 541 XXX XX XX şeklindeki numarayı 541 XXX YX YX gibi değiştirmek.

6. Dostum senin dedigin son 4 hane degistirme islemleri cep merkezlerinde ücretsiz olarak degistiriliyor ama ilki ücretsiz ondan sonra yaptigin her islem 5 tl olarak bakiyenden düsecektir.
    Bence yeni bir hat almaktan daha mantikli hem ücretsiz hem kolay. üstelik adam son 4 hane icin uygun tüm numaralari sana gösteriyor sec ayir begen usulü :D
    Bu islem numara tasima ile gelenlerde olmuyor benim Turkcell numarasi olmasaydi ben de yapardim ve cok da güzel bir hizmet bence, halen devam ediyor diye biliyorum

Lodark ve S.c.k.N bunu beğendi.
  7. gölge arkadaşım gayet güzel açıklamış tşkler gölge . ek olarak maksimum son 5 hanesi değişebiliyo ve sadece faturasız değil faturalı hatlar da değiştirebiliyo numaralarını....

gölgee_65 bunu beğendi.
  8. ek bilgilerin icin de ben tsk ediyorum
    :)

9. Tüm bilgiler içinde ben de teşekkür ederim :D

10. ben hattımın son iki rakam degiştirmek istiyorum

11. o numarayı bul o zaman

12. Son 4 numara degisiyor

13. Arkaşım ilk sefere mahsus ücretsiz. 2. Sefer değişiklik yapıyorsan hattında 5 tl olmalı çünkü 5 tlye yapılıyor işlem.

Vodafone Numara Değiştirme konusuna benzer içerikler

1. turkcell numara değiştirme ( 28 Ekim 2011 | Turkcell Genel Bilgiler / Haberler )

arkadaşlar aramızda belki bilmeyenler olur diye konu açma gereksinimi duydum açtım. turkcell in numara değiştirme diye bir avantajı var eğer sizi rahatsız eden yada size ulaşmasını istemediğiniz kişiler varsa numaranızı tek arama ile...
  2. Turkcell Numara Değiştirme ( 17 Ağustos 2012 | Turkcell Destek / Sorun / Şikayet )

Merhaba ben numaramı Vodafone'dan Turkcelle taşıdım,şimdi numaramı değiştirmek istiyorum acaba Turkcell taşınan numaralara da bu hizmeti veryior mu?:hih:
  3. Numara Değiştirme ( 31 Ocak 2013 | Turkcell Destek / Sorun / Şikayet )

Beyler Turkcell telefon numaramı değiştirmek istiyorum fakat tam olarak neler gerekiyor. Hat benim üzerime degil annemin üzerine fakat tarifem GençPlus ve online işlemlerde hat sahibi ben görüyorum. Şimdi numaramı ben tek başıma...
  4. Arama yaparken Numara Değiştirme ( 12 Eylül 2013 | Konu Dışı )

Arkadaşlar haberlerde gordum adam numarasindan ariyor 155 diye cikiyor yani polis aramis gibi gozukuyor karsi tarafa Calling system yaziyordu ama bulamadim programi lutfen bi bakarmisiniz biliyorsaniz paylasirmisiniz doladiricilik gibi bi...
  5. Ararken numara değiştirme ( 14 Eylül 2013 | iOS Arama & Sms Uygulamaları )

Arkadaşlar ararken mesela numaram: 05** 666 66 66 ya o karşıya 155 olarak görünüyor mesela bunu istediğin yapabiliyorsun nasıl oluyor bu olay Kanal 7 haberde göstermişlerdi iphone uygulaması ama göremedim adını bilen varsa bi yardımcı olabilir mi...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
04 Ağustos 2015 Salı - 14:44:01