Vodafone Numara Değiştirme

Konu, 'Vodafone Destek / Sorun / Şikayet' kısmında S.c.k.N tarafından paylaşıldı. Okunma: 33055 | Cevaplanma: 13

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

1. Arkadaşlar Vodafone sitesinde şöyle bir sayfa buldum...

Vodafone Faturasız Hat Numara Değişikliği

Fakat bu konuda deneyen var mı yada illa müşteri hizmetleriyle mi yapılmakta ?? Veya bu eski birşeydi şimdi kalktı mı ?

2. şimdi ki operatöründe kaç tl yüklü kaç tl hak verdiler ki?

yani kaybın ne kadar olabilecek ki?

3. Dediklerini tam anlayamadım ama hattımda 19 TL var. Kaybın ne kadar olabilecek derken ?
  4. şimdi hattını taşı san 19 tl boşa gidebilir demek yani
    eğer kampanya şartlarına uymazlarsa tabii ki.
  5. Arkadaşlar siz yanlış anladınız sanırım. Benim belirttiğim numara taşıma değil numara değiştirme. Örneğin Vodafone'de 541 XXX XX XX şeklindeki numarayı 541 XXX YX YX gibi değiştirmek.
  6. Dostum senin dedigin son 4 hane degistirme islemleri cep merkezlerinde ücretsiz olarak degistiriliyor ama ilki ücretsiz ondan sonra yaptigin her islem 5 tl olarak bakiyenden düsecektir.
    Bence yeni bir hat almaktan daha mantikli hem ücretsiz hem kolay. üstelik adam son 4 hane icin uygun tüm numaralari sana gösteriyor sec ayir begen usulü :D
    Bu islem numara tasima ile gelenlerde olmuyor benim Turkcell numarasi olmasaydi ben de yapardim ve cok da güzel bir hizmet bence, halen devam ediyor diye biliyorum
    Lodark ve S.c.k.N bunu beğendi.
  7. gölge arkadaşım gayet güzel açıklamış tşkler gölge . ek olarak maksimum son 5 hanesi değişebiliyo ve sadece faturasız değil faturalı hatlar da değiştirebiliyo numaralarını....
    gölgee_65 bunu beğendi.
  8. ek bilgilerin icin de ben tsk ediyorum
    :)
  9. Tüm bilgiler içinde ben de teşekkür ederim :D
  10. ben hattımın son iki rakam degiştirmek istiyorum
  11. o numarayı bul o zaman
  12. Son 4 numara degisiyor
  13. Arkaşım ilk sefere mahsus ücretsiz. 2. Sefer değişiklik yapıyorsan hattında 5 tl olmalı çünkü 5 tlye yapılıyor işlem.
Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Konu ile alakalı site aramaları:

1. vodafone numara değiştirme

,
  2. numaranin son 4 hanesini degistirme

,
  3. vodafone numara değiştirme nasıl yapılır

,
  4. vodafone numara değiştirme işlemi nasıl yapılır,
  5. vodafone numaranın son 2 hanesini değiştirme,