Vodafone İptal !!!!

Konu, 'Vodafone Destek / Sorun / Şikayet' kısmında richezza tarafından paylaşıldı. Okunma: 5265 | Cevaplanma: 5

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Vodafone İptal !!!!

cağrı merkezi müşteri temsilcileri cevap vermiyor... web sitesine bağlanılamıyor... bu nebiçim iş arkadaşlar kurulduğundan bu güne telsimin şimdide vodafonun hepmi böle abuk sabuk sıkıntıları olur, Cem uzan heralde cünüp etti bu şirketi dahada temizlenemiyor :):off::off::off:

Yazan: richezza
  2. :off:

3. 3000 sms iptal, cep özgür diğer operatör 5dk/40krş oldu 1dk/40krş, site iptal vodafon öldü artık:off::nono:

4. 3000 sms nasıl iptal oldu arkadaşım nereden uyduruyorsunuz böyle şeyleri.hatta bir sürü mesaj paketleri de geldi.

--------------- Ekleme ---------------

cep özgürde de 120 dk her yöne bedava geldi.

5. keşke iptal olsa yaa iptal edemiyosunn iptal yazıp 7999 a gönderiyorum iptal olmuyo sayın abonemiz bilmem ne bilmem ne zırvalayıp duruyo yaa . siteden tarife değişikliği yapıcam şifremi istiyorum 7048 e kısa mesaj atıyorum gelmiyor şifremm.. Hizmett sıfır yaa . vodafondan çıkıyorum artıkk bitmişştirrr.

Vodafone İptal !!!! konusuna benzer içerikler

1. Vodafone messenger iptal oluyo! ( 13 Ağustos 2010 | Vodafone Genel Bilgiler / Haberler )

Az önce vodafonedan mesaj aldım ve mesaja göre 16 ağustosta iptal olacakmış
  2. vodafone chat üyelik iptali ( 13 Ağustos 2010 | Vodafone Destek / Sorun / Şikayet )

arkadadaslar vodafone live ta chat die bi yere üye oldum yanlişlikla simdi telefonuma sürekli5454ten msj gelio bunu nasil iptal edebiliriz
  3. Vodafone aylık cepnet iptal ( 24 Ocak 2011 | Vodafone Destek / Sorun / Şikayet )

Arkadaşlar aylık paketimi nasıl iptal edeceğim?nereye mesaj atacağım bir yardımcı olun lütfen
  4. Vodafone telsiz ücreti iptal etme:)) ( 1 Eylül 2012 | Vodafone Genel Bilgiler / Haberler )

MRB ARKADAŞLAR BU VODAFONE TELSİZ KULANIM ÜCRETİ NASIL İPTAL EDİLİR.. bilgisi olan varsa yazsanız sevinirim saygılar:)))
  5. vodafone cepavans iptali ( 4 Şubat 2013 | Vodafone Destek / Sorun / Şikayet )

AVANSIPTAL yazıp 7505 gönder ya da *7505# yazıp telefondan yazıp çıkan menüde iptal işlemi yapabilirsiniz.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
03 Ağustos 2015 Pazartesi - 20:11:38