Vodafone İnternet sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

HoLLyX

Üye
    Konu Sahibi
Vodafone İnternet sorunu
Nokia 5130 Xpress Music telefonum var. Vodafone'un kendi sitesinden internet ayarlarını telefonuma yükledim. Uzun uğraşlar verdim ücretsiz 0.facebook'a girebilmek için Opera Mini ile girmiyordu bende kendi tarayıcısyla problemi kaldırdım.

Vodafone ocak ayında interneti bedava yapınca hemen kampanyaya katıldım. Telefonumda bulunan Messenger programı ile bağlanmaya çalıştım olmadı. yapılandırma ayarlarından Vodafone İnternet GPRS erişim noktasını Vodafone İnternet olarak değiştirdim. Messenger'a girmeyi başardım. m.facebook.com'a da giriyordu. Fakat dün gece yarısına doğru, Web'te Anasayfa'ya, Nokia.mobi'ye vs. girince sunucu meşgul demeye başladı. Şimdi Sunucu Erişimi Yok diyor. Tarayıcıyla gezinmeye kalktığımdada İçerik operatör tarafından engellendi diyor.

Anlayamadığım nokta, neden internette gezemiyorum ama msn e girebiliyorum. Hem de hiç bir ayarı değiştirmeden birden bire oldu. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

(Şuanda vodafone'un kendi sitesinde internet ayarlarını isteme bölümünde telefonunun modeli yok)

addmin

addmin

Üye
ARKADAŞLAR BENDE 5130 KULLANDIM BU SORUNU BİR TÜRLÜ ÇÖZEMEYİNCE BENDE 5800 ALDIM :ehe AMA ONUNDA BATARYASI 3-4 SAAT BİLE GİTMİYOR ANLAMIYORUM BU NOKİA NEDEN HER TELEFONUNDA SORUN ÇIKARIO ??? :ehe

HoLLyX

Üye
    Konu Sahibi
telefonumu değiştirmek istemiyorum :D

Birde anlayamadığım nokta sorun Vodafone'dan kaynaklı mı yoksa telefon mu? Ona göre konuyu yanlış yere açmış olabilirim :D

--------------- Ekleme ---------------

Ben bu şekilde çözdüm, benimle aynı sıkıntıda olanlar varsa denesinler.

Nokia 5130 Xpress Music
Menü -> Ayarlar -> Yapılandırma -> Kişisel yapılan. ayarları -> Seçenek -> Yeni ekle -> Web

Hesap ismi: VODAFONE INTERNET
Anasayfa: (kullanıcı kendisi belirleyecek)
Kullanıcı ismi: vodafone
Şifre
Yeni şifreyi girin: vodafone
Yeni şifreyi doğrulayın: vodafone
Terc. Edilen erişim
Terc. Edilen erişim noktasını kullan: Hayır (Erişim noktası ayarlarını yapmak için).

Erişim noktası ayarları

Yakın kopya:Kapalı
Veri taşıyıcı: Paket veri
Taşıyıcı ayarları

Paket veri erisim noktasi: internet
Ag Türü: IPv4
Dogrulama türü: Normal
Kullanici ismi: vodafone
Sifre
Yeni şifreyi girin: vodafone
Yeni şifreyi doğrulayın: vodafone
Menü -> Ayarlar -> Yapılandırma -> Kişisel yap
> Kişisel yapılan. ayarları -> Seçenekler -> Etkinleştir
Hesap : VODAFONE INTERNET

cokel

Üye
'' üzgünüz. 0.facebook.com yanlızca belirli cep telefonu op. tarafından desteklenmektedir.ve senin cep telefonu operatöründe kullanılamaz. Mobil operatörünüzle iletişime geçiyorsanız. İP adresinizin ( 88.231.235.198 ) desteklediğini söyleyin. ''' diyor arkadaşlar. Bu hatayı Alıyorum Yardım Lütfen Beyler :S Vodafone 5130 Kullanıyorum

last kemalist

Üye
arkadaşlar eğer 0.face e girmek istiyorsanız, ana ekranda sağ seçim tuşu müzik->seçenekler->adres gir->rtsp yi sil ve yaz gir çıkacaktır

arkadaşlar eğer 0.face e girmek istiyorsanız, ana ekranda sağ seçim tuşu müzik->seçenekler->indirilenler->adres gir->rtsp yi sil ve yaz gir çıkacaktır

arkadaşlar eğer 0.face e girmek istiyorsanız, ana ekranda sağ seçim tuşu müzik->seçenekler->indirilenler->adres gir->rtsp yi sil ve yaz gir çıkacaktır

_kdmyo_

Üye
normal browserdan girilmiomu???

Üst Alt