vodafone ilk ay ücretsiz internet hakkında

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
rapman

rapman

Üye
    Konu Sahibi
vodafone ilk ay ücretsiz internet hakkında
herkese merhaba. Yeni bir vodafone faturasız hat satın alacağım. İlk ay bedava 1 gb internet paketini gördüm. Bunu satın alıp 1 ay kullanıp hattımı daha kullanmasam, veya başka bir operatöre taşısam olur mu? Kendi adıma alacağımdan ilerde bir problemle karşılaşmayayım borç falan.

Mustafa Dümen

Mustafa Dümen

Üye
faturasızsa sorun olmaz gibi ama öyle bir kampanya mevcut mu acaba ve isterseniz kampanya ile llgili kullanım esaslarına bakabilirsiniz.

rapman

rapman

Üye
    Konu Sahibi
mevcut, elimde katalog var mart 2013e kadar geçerli. peki kontörü eksiye indirip bırakınca bir sorun olur mu ? yıllar önce turkcell de yapmıştım problem olmamıştı.

Mustafa Dümen

Mustafa Dümen

Üye
vodafone de ben de ekside bırakmıştım faturalıya geçiş yapmıştım ona yansıtmışlardı . turkcellde -8 vardı vodafone taşıdım sıkıntısız geçmiştim , tekrar turkcell e geçersem belki hattı -8 den açabilirler. Sen de de böyle düşünebilirsin. Aynı numarayı başka operatore taşıyıp tekrar vodafone dönersen vodafone seni borçlu olarak gösterebilir ya da hattını en başta başka operatore taşıtmana izin vermeyebilir.

rapman

rapman

Üye
    Konu Sahibi
cevaplar için teşekkürler, büyük ihtimal bence de bir şey olmaz, olsa bile mesaj atarlar diye düşünüyorum.

Mustafa Dümen

Mustafa Dümen

Üye
siz ne yapmayı düşünüyorsunuz hattı paketiniz bittikten sonra ?

rapman

rapman

Üye
    Konu Sahibi
internetinden memnun kalmazsan başka bir operatöre taşırım.

Mustafa Dümen

Mustafa Dümen

Üye
sıkıntı olacağını sanmıyorum , avans tl kullanırsanız belki diğer operatörlere geçişinizi onaylayamayabilirler.bunu sana bildirirler avans borcunuzu ödedikten sonra geçişiniz için tekrar başvurmalısınız gibi mesajla falan. Vodafone borcunu bırakmıyor Turkcell de 8tl avansı kullandığım halde geçişim onaylanmış ve turkcelle 8 tl kazık atmıştım :D

rapman

rapman

Üye
    Konu Sahibi
bunu öğrendiğim iyi oldu :D avansa dokunmam o zaman.

bilge_adam

bilge_adam

Üye
öyle birşey yok arkadaşlar ben avans kullanıpta turkcellden vodafoneye hatta avans kullanıp vodafonedan aveaya birde aveadan vodafone a geçerken kullanacaktım ama avea avans vermemişti daha :)

murat.122a

murat.122a

Üye
avans tl ni kullan hicbi sıkıntı olmaz numara tasımada borcun olsada tasınır geri dönünce kesmez turkcell avans tl yi kaldırdı yeni abonelere

Mustafa Dümen

Mustafa Dümen

Üye
vodafone sıkıntı yapabilir gene de harca istersen , taşımazsa o zaman düşünürsün rapman.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt