Vodafone dan türkcell e geçiş avantajları

Konu, 'Turkcell Destek / Sorun / Şikayet' kısmında D-WADE BURAK tarafından paylaşıldı. Okunma: 25371 | Cevaplanma: 3

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Vodafone dan türkcell e geçiş avantajları

Arkadaşlar vodafone hattım var ve türkcell e geçiş yapmak istıyorum geçiş aantajları ve tarıfıelerı neler bilgisi olan varsa paylaşırsanız cok sevınırım....

Yazan: D-WADE BURAK
  2. Eskisi gibi pek avantaji yok ama avantajli tarifelerinden birine gecerek kaziktan kurtulabilirsiniz.

Vodafone?a Numarany Ta?y

3. yok hayır hattım vodafone benım türkcell e gecmek ıstıyorum onun avantajlarını merak etmıstım dostm

Vodafone dan türkcell e geçiş avantajları konusuna benzer içerikler

1. turkcell'e geçiş avantajları nelerdir ? ( 11 Şubat 2009 | Turkcell Destek / Sorun / Şikayet )

Merhabalar, Turkcell ve avea kontörlü hat kullanıyorum, avea hattımı turkcell'e taşısam avantajları ne olacaktır ? Son güncel kampanyalardan haberi olanlar varmı ?
  2. Vodafone Geçiş ( 31 Ağustos 2009 | Vodafone Genel Bilgiler / Haberler )

Arkadaşlar bugün yani 31 agustos itibariyle kampanyanın son günü kampanyaya başvurdum. Vodafone bayine sordum ben kampanyadan yararlanıcam dimi dedim 1. bayi bugun gırısler yetişmez o yuzden 100 kontör yüklemeniz gerekicek dedi ben inat ettim 2....
  3. Yeni Türkcell hattan Vodafone ne kadar süre içinde geçiş yapabilirim? ( 22 Ocak 2010 | Turkcell Destek / Sorun / Şikayet )

selam arkadaslar türkcell hat var daha yeni vodafone gecırmek ıcın belırlı bır sure gecmesı gerekıyormu ? yardımlarınız ıcın tesekkurler..
  4. Vodafone`dan Yeni CEP AVANTAJ Tarifeleri ( 16 Mart 2010 | Vodafone Kampanyalar /Tarifeler )

15 TL’den başlayan yepyeni tarife seçenekleri ile Vodafone’un faturalı atağı hız kesmeden devam ediyor! Üstelik Türkiye’de bireysel faturalı tarifelerde ilk ve tek olarak, yurtdışı dahil her yöne özgürce konuşturan, her bütçe...
  5. türkcellden vodafone geçiş hakkında ( 12 Aralık 2011 | Vodafone Destek / Sorun / Şikayet )

30 kasım tarihinde vodafone geçmek için bir vodafone bayisine vodafone freezone için başvurdum 4 günde geçersiniz dediler 4 ünde gittim 10 unda dediler 10 unda gittim 12 si dediler bugün hala bişe yok bu nasıl bişedir ya bayi ile mi ilgili yoksa...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
04 Ağustos 2015 Salı - 17:07:48