vodafone dakika yapma?

Konu, 'Vodafone Destek / Sorun / Şikayet' kısmında hakermusti tarafından paylaşıldı. Okunma: 26844 | Cevaplanma: 2

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

1. arkadaşlar vodafone da belli bir ücret karşılığı aylık 150,200 dakika falan yapma var mı?
    varsa yardımcı olur musunuz?

2. [eyup SINAMLI
    kardeş ben vodafone de bilmiyorum ama avea da böyle bir şey var 20 tl ye 200 dk veriyor. Mesaj la 1100 a sadece 200 yazıp yolluyorsun sana mesajla bildiriyor ayda bir defaya mahsus veriyor.

3. Arkadaşım sana Vodafone güncel konuşma paketlerinin hepsini tek tek yazıyorum...

Haftalık HerYöne Konuşma Paketi --- 5 TL ye 60 DK (Paket haftalık 5 TL karşılığında otomatik yenilenir) - "HY HAFTALIK" yazıp 7580'e gönderin abonelerimiz haftalık heryöne konuşma paketine sahip olarak 60 dakikanızı 7 gün boyunca heryöne konuşmalarınızda kullanın.

Gece Paketi --- Gece Paketi yurtiçi Vodafone'lularla haftanın her günü akşam 21:00 – sabah 09:00 arası kullanabileceğiniz aylık 2.000 dakika içermekte olup ayda 9 TL karşılığında satın alınmaktadır.Gece Paketi'ne abone olmak için yapmanız gereken "GECE" yazıp 7580'e SMS olarak ücretsiz göndermek!

Hafta Sonu Paketi --- Haftasonu Paketi yurtiçi Vodafone'lularla her haftasonu kullanabileceğiniz aylık 2.000 dakika içermekte olup ayda 9 TL karşılığında satın alınmaktadır.Haftasonu Paketi'ne abone olmak için yapmanız gereken "HAFTASONU" yazıp 7580'e SMS olarak ücretsiz göndermek!

Vodafone'lularla Konuşma Paketleri---

7 gün boyunca Vodafone'lularla 300 dakika - Ücret 5TL --- "HAFTALIK VF" yazın 7580'e gönderin.

24 Saat boyunca Vodafone'lularla 75 dakika- Ücret Günde 1 TL --- "GUNLUK VF" yazın 7580'e gönderin.

SENLE BEN PAKETLERİ

Önemli Not: Senle ben paketleri Vodafone içi tek bir numara ile görüşmeler için geçerlidir.

Günde 10 Saat (600 DK) --- Ücret 1 TL --- Abonelik için “GUNLUK SENLE BEN 5XXXXXXXXX” yazılıp 7580'e mesaj atılabilir.

Haftada 15 Saat (900 DK) --- Ücret 5 TL --- Abonelik için “HAFTALIK SENLE BEN 5XXXXXXXXX” yazılıp 7580'e mesaj atılabilir.

Ayda 30 Saat (1800 DK) --- Ücret 9 TL --- Abonelik için “AYLIK SENLE BEN 5XXXXXXXXX” yazılıp 7580'e mesaj atılabilir.

*5XXXXXXXXX paket dahilindeki dakikaların kullanımı için seçilen numarayı göstermektedir.

----------Eklendi @ 15:19:47 ---------- Yazıldı @ 15:12:57 ----------

Ben konuyu yeni birşey sandım da yazdım meğer konu hortlartma olmuş :D :D neyse olsun ihtiyacı olan bakar : )

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Konu ile alakalı site aramaları:

1. vodafone bedava konuşma paketi

,
  2. vodafone dk yapma

,
  3. vodafone bedava konuşma kampanyaları

,
  4. vodafone dakika yapma,
  5. vodafone bedava dakika paketleri,