Vodafone cepnet paketi yardım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
har3

har3

Üye
    Konu Sahibi
Vodafone cepnet paketi yardım
Vodafone cepten paketine üye olup laptopumu telefonuma bağlayıp sınırsız internete girebilirmiyim acaba??:hmmm:hmmm:islik

Larock

Larock

Üye
Vodafone cepten paketine üye olup laptopumu telefonuma bağlayıp sınırsız internete girebilirmiyim acaba??:hmmm:hmmm:islik

evett.

talsuv61

Üye
Telefon nokia ise, pc suite ya da ovi suite bunlardaki internete bağlan seçeneği seçince bağlanıyor. çok kolay yani.

har3

har3

Üye
    Konu Sahibi
Evet telefonum nokia o programda var sğlun.

b_cakir78

b_cakir78

Üye
evet önce abone oluyorum sonra bılgısayardan internete gırıyorum ... nokia kulllanıyorsan nokia pc suite programını kurmalısın yoksa gıremezsın

bveo

bveo

Üye
hemde takır takır :ehe

H.DURGUT

H.DURGUT

Üye
cepnet bu ay bitiyor takır takır giremeyeceğiz artık 100 mb sınırlı oteki operatörler gibi oluyo bitince bitityor giremiyosun !!!! gecmiş olsunn bukadar somurdugunuz yetr ama demi:D

bveo

bveo

Üye
Yok yav olmaz öyle şey.. :S

Mecut1

Üye
e+v+e+t ama bildigm kadaryla 250mb gecince hizi yavaslyor

solgun50

solgun50

Üye
şu an değişen birşey yok müşt. hizide aradım aynen devam dediler...

cobratimi

Üye
teşekkürler vodafoneeeeeeeeeeeeeeeee seni sewiyoruzzz :) :) :) :)

ekürüm

Üye
cepnet nete balanıp nasıl yapılıosa pc balamak ıstıorum ya nasıl yapıosunuz bunu benım pc var ama bende balanmak ıstıorum bunları nerden yaptırıonuz yukletıonuz nasıl yaptırabılırım nokıa telımızde var yardımcı olursanız çok sevincem

SezginKeskin7

SezginKeskin7

Üye
cep neti tavsiye edermisiniz ne gibi avantajları ve dezavantajları var türkcellden vodafone geçmeyi düşünüyorum cepnete geçersem konuşma ve mesaj paketlerindende yararlanabilirmiyim..?​

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt