Vodafone CepNet internet hız engeli aşılabilir mi ???

Sponsorlu Bağlantılar

emin650

emin650

Üye
    Konu Sahibi
Vodafone CepNet internet hız engeli aşılabilir mi ???
Herkese kolay gelsin hayırlı akşamlar diliyorum !

Vodafonun aylık CepNet paketi var bilindiği gibi 100 mb kullanımından sonra hızı baya bi düşürüyor
yani internet hızına engel getiriyor benim de sorum bu , engeli nasıl kaldırabiliriz hız engelini kaldırabilen veya bir çözüm getiren var mı ???

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
Böyle birşeyin imkanı yok. Vodafonenın sistemi böyle. Zaten kalksa herks cepnet kullanırdı.

emin650

emin650

Üye
    Konu Sahibi
Böyle birşeyin imkanı yok. Vodafonenın sistemi böyle. Zaten kalksa herks cepnet kullanırdı.

Teşekürler
ama bir yöntemi olur diye düşünmüştüm çünkü internet ortamında yapılamayacak şey yoktur belki şebekeden kısıtlama kaldırılabilir tabi bu dediğim biraz bu işte uzman olmuş kişiler yapabilir ;)

revue

revue

Üye
Ben internetimi hızlandırmıştım.Vodafone nin gönderdiği internet ayarlarıyla oynadım dns proxy sunucu felan yarım saat te hem bedava hem saniyede 1mb indirebilen bir internete sahip oldum.Ama sonra telefona yedek almayı unutarak format attığım için gitti.Eğer elinizde 5800 a benzer telefon varsa ayarlarını değiştirerek şansınızı deneyin derim ben hala formattan önceki ayarlarımı bulmaya çalışıyorum.:pro:

• Beğen
Tepkiler: emin650

orantez31

Üye
çözûm olmalı aktarım hızını aşalım. . .

• Beğen
'Enver'

'Enver'

Üye
hiçbir şey imkansız değildir

• Beğen
phasan

phasan

Üye
bencede hızlı olmalı internet

• Beğen
By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
Bende uğraştım ama bulamadım. Dosya indirirken çok yavaş oluyor bazen kafam atıyor vodemnet paketi alıyorum saati 1 tl 100 mb kota var, günlük var 4 tl 250 mb kotası var, haftalık var 12 tl 1 gb kotası var. Yarın büyük ihtimal 12 tl olanı deneyeceğim...

ismntr

ismntr

Üye
bence olmalı çok yavaş çükü bu net

• Beğen
_CEPMASTER_

_CEPMASTER_

Üye
8tl ye anca bu kadar olur ıdare edın:)

• Beğen
EroL

EroL

Emekli Yönetici
Farzedelim hız limitini bir şekilde aştık. Bu farkedilir önlemi alınır, kullananlardanda ücreti alınır.

• Beğen
Tepkiler: 'Enver'

Üst Alt