1. Büyük acı ve üzüntü yaşadığımız dünkü terörist saldırı ve kaybettiğimiz Cumhuriyet Savcısı Mehmet Selim Kiraz'ın bugün düzenlenecek cenaze törenine saygı nedeniyle maxicep mecralarında 1 Nisan şakalarına yer vermeyeceğimizi duyurmak istedik. Üyelerimiz bu konuda paylaşım yapmak isterlerse onlara da saygı duyacağımızı belirtmek isteriz. Anlayışınız ve hassasiyetiniz için teşekkür ederiz. Bu vesile ile Mehmet Selim Kiraz'ın ailesine ve yüce Türk milletine tekrar başsağlığı dileriz. Maxicep

Vodafone Bakiyesi en fazla eksi kaç?

Konu, 'Vodafone Servisleri / 3G' kısmında BYFECI tarafından paylaşıldı. Okunma: 13664 | Cevaplanma: 18

1. Vodafone en fazla eksik kaça düşüyor arkadaşlar. Bakiye örneğin -4.00 tl

Yazan: BYFECI
  2. -8e kadar dusuyor vodafone'da

3. Teşekkürler kardeşim güzel bir haber verdin o kadar düşüyorsa kontor aramama gerek kalmadı :)

4. Eksi 8 mi ? eksi 6TLye düşüyor bende en son.

5. -6tl ye düsüyor 8 değil kesinlikle

6. bende sıfırda kalıyor. Neden düşmyor eksıye ?

7. cepavansı+acman+lazım+avans+yaz+7505+e+yolla

8. -5.98 tlye kadar düşüyor.

9. bende önceden -8 tl oluyordu, bugün +5.5 tl vardı hattımda ama internet aboneliğim yenilenmedi yani artık -8 olmuyor

10. eksilerle paket almıyor vodafon . Sadece arama yapıyorsun böyle saçma birşey

11. ben eksiye inmeyi iptal ettim uyanık vodofone

12. Öğrendim arkadaşlar en fazla eksi 6.. eksi sekiz olan turkcellinki.

13. *7000# den baktim bir ara -11.52 olmustu :D

14. Musterı hızmetlerınede sora bılırsınız en fazla -6 oluyo

15. Vodafone alt servislerinde gösterimler hatalı oluyor -12 TL olduğu falan yok. Online işlemlerde dahi hatalı gösterim olabiliyor. En doğru sonuç *123# ile yapılan sorgulama bu -12 TL bakiyesi olan arkadaş birde *123# ile sorguladığı sonucu paylaşsa güzel olurdu.

16. Evet farkındayım ben de öyle olduğunun.
    Normalde 6 liraya kadar avans bakiye,ama *3636# sorgulamasında yanlış görünüyordu.
    http://www.vodafone.com.tr/Kontor_Islemleri/cep-avans.php

17. Böyle saçmalıyor vodafon ara sıra bende bu saçmalıkları görüp cep avansı kapattım :ehe

Yüklüyor...
01 Nisan 2015 Çarşamba - 19:35:00
android oyunlar