vodafon kredi kartıyla tl yükleme hattı

Konu, 'Vodafone Servisleri / 3G' kısmında ookkaayy tarafından paylaşıldı. Okunma: 2165 | Cevaplanma: 8

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. vodafon kredi kartıyla tl yükleme hattı

4441010 veya 4441011 nolu müşteri hizmetlerini arayarak kredi kartıyla kontör yükleyebilirsiniz vodafon müşteri hizmetlerinden aldım bu noyu
    Daha önce verildiyse de verilsin yaw fazla konu göz çıkarmaz

Yazan: ookkaayy
  2. hani teşekkür ler yorumlar yaw kimse yokmu formda

3. saol

--------------- Ekleme ---------------

ads

--------------- Ekleme ---------------

asadasdsadasdasdasdasdasdasdadsads

4. üye olmak zorunda degilsiniz üye olmadanda kontör yükleyebilirsiniz ben yükledim

5. yok kardeş olmam :evet:
    la arkadaş bişi paylaştık suçlumu olduk nettik yaw:hmmm
    kışın sogukda dışarı çıkmak istemeyenler için paylaştm :oke::oke:

6. arkadaşım benim kimseyi suçladığım yok.sadece bu işlem için ekstra ücret alındığını söylemek istedim.suçlama yapmak istesem daha farklı davranırdım. :oke:

vodafon kredi kartıyla tl yükleme hattı konusuna benzer içerikler

1. vodafon kredi kartıyla tl yükleme hattı ( 13 Aralık 2010 | Vodafone Servisleri / 3G )

vodafon un sitesinde aradım bulamadım müşteri hizmetlerini arayıp buldum Kredi kartıyla tl yükleme hattı !!!!...444 10 10...!!!! sitede arattım ama bulamadım verildiysede biş olmaz yaw fazla bilgi göz çıkarmaz :) :) :) :) 4441010
  2. Avea Kredi Kartından TL Yükleme ( 29 Haziran 2011 | Avea Destek / Sorun / Şikayet )

Kredi kartınızdan dilediğiniz zaman hattınıza yükleme yapabilmeniz için Avea Müşteri Hizmetleri'nden ilk kayıt işleminizin tamamlanmış olması gerekmektedir. Adınıza kayıtlı her hat için bir kredi kartı tanımlatabilirsiniz. Hattınıza...
  3. yardım : kredi kartıyla taksitli alışveriş ( 23 Şubat 2013 | Konu Dışı )

Selam arkadaşlar sizlerden bu konudan yardım almak istiyorum. Durumu şöyle izah edeyim. Yapı krediden 500 limitli playcard aldım. Ve ben taksitle 1000 liralık bilgisayar almak istiyorum. Tabi bunu almak için 500 limitin yanında bir extra...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
29 Temmuz 2015 Çarşamba - 23:01:10