Faturasız Vergi Barışı Kampanyası

Sponsorlu Bağlantılar

yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
Vergi Barışı Kampanyası
TL yükleyerek Telsiz Kullanım Ücreti borcunuzu ödeyin, 1 ay geçerli 500 MB veya 1 GB kazanın! Eğer 3 TL ve üzerinde Telsiz Kullanım Ücreti borcunuz varsa, 5-9 TL arasında yükleme yaptığınızda 30 gün geçerli 500 MB, 10-14 TL arası yükleme yaptığınızda 30 gün geçerli 1 GB kazanırsınız. 3 TL üzerinde birikmiş Telsiz Kullanım Ücreti borcu bulunan Bireysel Hazır Kart’lı müşterilerimiz bu kampanyadan faydalanabileceklerdir.
Sadece Telsiz Kullanım Ücreti borcu bulunan müşterilerimizin Turkcell Bayi Nakit POS kanalından yapabildiği 5-14 TL arasındaki yüklemelere, yükleme tutarına göre değişen faydalar verilecektir. 5-9 TL arasında yükleme yapan müşterilerimiz 30 gün geçerli 500 MB, 10-14 TL arası yükleme yapan müşterilerimiz 30 gün geçerli 1 GB internet kazanacaklardır.
Müşterilerimizin bu hediyelerden faydalanabilmeleri için son 24 saat içinde başka yükleme yapmamış olmaları gerekmektedir.
Yüklemeyi takiben müşterilerimize atılacak SMS’in ardından faydayı kullanmaya başlayabileceklerdir.
Müşterilerimiz bu kampanyada kapsamındaki hediyelerden ayda en fazla 1 kere faydalanabileceklerdir.

ilo53

ilo53

Üye
Türkcel bugün geçtim telefonun şarjını yiyor iPhone'a 6s ve hiç birşey yapmadan bile internet paketi yiyor normalde günde 100mb falan gidiyordu 300mb gitmiş internette o kadar hızlı değil 3G :(

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
İyiymiş
Türkcel bugün geçtim telefonun şarjını yiyor iPhone'a 6s ve hiç birşey yapmadan bile internet paketi yiyor normalde günde 100mb falan gidiyordu 300mb gitmiş internette o kadar hızlı değil 3G :(
Şarjı En Fazla Bitiren Hat Avea dır. En Hızlı Hat Altyapı İse Turkcelindir Bunu Unutma

TERRORVISION

TERRORVISION

Üye
Sacmaligin bu kadarina pes ..yil olmus 2016 turkcell beyimiz 1GB bagisliyo

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Millete Kampanya Diye Sunuyorlar Birde :P:

asigsasi

asigsasi

Üye
bizden her ay tıkır tıkır kesiyorlar kesemediklerine de kampanya yapıyorlar #Turkcell çok (adi)lane bir yapınız olduğunu bir kez daha söylüyorum

• Beğen
Tepkiler: Onur K.