ve Karşınızda 90'lı yılların seçme hit yabancı şarkıları :) (YouTube Video)

Konu, 'Müzik' kısmında Feel It tarafından paylaşıldı. Okunma: 25857 | Cevaplanma: 0

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. ve Karşınızda 90'lı yılların seçme hit yabancı şarkıları :) (YouTube Video)

Mr President - Cocoa Jumbo

YouTube - Mr.President- Coco jumbo

Aqua - Barbie Girl (Kızların sevdiği şarkı :))

YouTube - Barbie Girl - Aqua

C+C Music Factory - Gonna Make You Sweet (Turkcell Reklamında Çalan Şarkıdır Kendileri :))

YouTube - C & C Music Factory Freedom Williams- Gonna Make You Sweat (Everybody Dance Now)

DJ Bobo - Chihuahua ;)

YouTube - D.J BOBO CHIHUAHUA

Ini Kamoze - Here Come the Hot Stepper

YouTube - Ini Kamoze - Here Comes The Hotstepper

MC Hammer - U Can't Touch This

YouTube - MC Hammer - U Can't Touch This '''CHENDO'''

Nelly ft Kelly Rowland - Dilemma

YouTube - Rowland - Dilema feat Nelly

Puff Daddy - I'll be Missing You

YouTube - Puff Daddy- I'll Be Missing You

Şimdilik bu kadar arkadaşlar... Bu videoları koymamım amacı geçmişimizi hatırlamak yani yabancı şarkıları da... Diyeceksiniz ki "Hey Gidi Günler Hey !" :) Bunları dinleyin ve şu anki hit şarkılar ile kıyaslamalar yapın; yorumlarınıza da yansıtmaya çalışın. Keyifli dinlemeler...

Yazan: Feel It
    Türk Mavisi ve ahmethan046 bunu beğendi.

ve Karşınızda 90'lı yılların seçme hit yabancı şarkıları :) (YouTube Video) konusuna benzer içerikler

1. yabancı hit şarkıların türkçe versiyonları

I will survive - Yıkılmadım ayaktayım Somebody else's lover - Arkadaşımın aşkısın My endless love - Sevdim mi tam severim He's in the army now - Benim yarim karsiki dagda cenderme Start me up - Tuşuma bas Walk of life -...
  2. 90 lı yıllarda forumlar

Film Paylaşım Bölümü (zuuhahahahaha) - Ya arkadaşlar forumda aradım ama bulamadım "Cosby Ailesi" ile "Adile Naşit ile Uykudan Önce" elinde olan varsa bi zahmet. - Valla bende var ama TRT çekimi istersen upload yaparım. -...
  3. 20 tane hit yabancı şarkılar

1.surisan_-_where_have_you_gone http://rapidshare.com/files/427923787/82_surisan_-_where_have_you_gone.mp3 2.velile_and_safri_duo-helele...
  4. 90'lı Yıllara Damgasını Vurmuş 90 Seçme Şarkı

90'lı yıllar hepimizin özlem duyduğu zamanlardır. Çocukluğumuzu doya doya yaşama imkanı bulduğumuz bu yıllarda müzik dünyasında da büyük bir hareketlilik vardı. Bu yıllardan aklımızda kalan ve artık nostalji şarkılar sınıfına giren bu şarkıları...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
03 Temmuz 2015 Cuma - 10:55:23