untethered iOS 5.0.1 Jailbreak iPhone 4S & iPad 2

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
topcu58

topcu58

Üye
    Konu Sahibi
untethered iOS 5.0.1 Jailbreak iPhone 4S & iPad 2
absinthe tikalayin,cihazi tanidiktan sonra Jailbreak e tiklayin hepsi bu kadar.

Download Absinthe 0.4

[video=youtube;vGaD2FC2ybE]http://www.youtube.com/watch?v=vGaD2FC2ybE[/video]

eskenaim

eskenaim

Üye
Bu güzel habere çok teşekkürler, topçu58 kardeşim:
Cydia'dan yapmak gibi. Gerçekleştiren oldu mu acaba??
- Bu işlem her türlü işletim sisteminde yapılabiliyor mu?( Windows 7, xp , Apple..)
- Installous da beraber mi geliyor? Yoksa nasıl ekleniyor? Malum o olmadan pek de bir kıymeti olmaz.
- Değişik kaynaklar nasıl ekleniyor?

tahsin50

tahsin50

Üye
işlemi yaptım Absinthe 0.4 telefona geldi cydia yı nasıl yükleyecem şimdi?

topcu58

topcu58

Üye
    Konu Sahibi
işlemi yaptım Absinthe 0.4 telefona geldi cydia yı nasıl yükleyecem şimdi?

Absinthe tikla cihaz kapanir acilir Absinthe yerine cydia gelir.cihaz internete bagli olmali.

----------Eklendi @ 05:42:57 ---------- Yazıldı @ 05:34:51 ----------

Bu güzel habere çok teşekkürler, topçu58 kardeşim:
Cydia'dan yapmak gibi. Gerçekleştiren oldu mu acaba??
- Bu işlem her türlü işletim sisteminde yapılabiliyor mu?( Windows 7, xp , Apple..)
- Installous da beraber mi geliyor? Yoksa nasıl ekleniyor? Malum o olmadan pek de bir kıymeti olmaz.
- Değişik kaynaklar nasıl ekleniyor?

tam olarak ne sordugunu anlamadim. verdigim windows versiyonu,Installous beraber gelmez sen yüklemelisin ,forumda hepsi var biraz arastir.önce cydia.hackulo.us adresini gir oradan da Installous u yükle.

byziggurat

Üye
arkadaşlar 4s için jb oluyormu? birsürü yazı okudum oluyor diyende var olmuyor diyende. kafam iyice karıştı lütfen yardımcı olun. 4s ler jb oluyormu yoksa olmuyormu?

selcukiyet

selcukiyet

Üye
merhaba bende katılıyorum. tam olarak jb yapıyor mu bu program ve jb olduktan sonra ne gibi eksiklik , arıza, hata vb sorunlar oluşuyor mu? ben şahsen pek bir bilgim yok onun için soruyorum. teşekkürler.

HUYSUZ PRENS

Üye
arkadaşlar 4s için jb oluyormu? birsürü yazı okudum oluyor diyende var olmuyor diyende. kafam iyice karıştı lütfen yardımcı olun. 4s ler jb oluyormu yoksa olmuyormu?

bu yöntem i rahatlıkla kullanabilrisiniz oluyor ama 5.1 e güncellemeyiniz 5.0.1 için

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt