Under Cover XP | CD Kapak Hazırlama Programı...

Konu, 'PC-Yazılım Genel' kısmında ♦Janer♦ tarafından paylaşıldı. Okunma: 8740 | Cevaplanma: 5

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Under Cover XP | CD Kapak Hazırlama Programı...

Selam Arkadaşlar

UnderCoverXP - Portable

< Resmi açmak için tıklayın >

Bu programı kullanarak CD ve DVD kapakları hazırlayabilirsiniz.İnce ve kalın CD kapağı, CD arka kapağı, ince ve kalın DVD kapağı gibi çeşitli boyuttaki kapakların tümünü basabilen Undercover XP her kullanıcının arşivinde bulunması gereken bir program.Özellikle kendi içinde bulunan hazır şablonlar zamandan kazanmak isteyenler için birebir.JPEG, GIF, PNG ve BMP formatlarını tanıyabilen uygulamanın arayüzü aynı anda iki kapak birden hazırlayabiliyor.

Uygulama ücretsiz ancak buna rağmen gayet yeterli özellikler sunuyor. İndirilmesi gereken güzel bir CD kapak programı.
    Türkçe dahil 22 dil desteğine sahip.

ANA SAYFA

Under Cover XP İndir

Güle güle kullanın.< Resmi açmak için tıklayın >

Yazan: ♦Janer♦
    Reşwan, Mehmet ve Ue-Gazi bunu beğendi.
  2. Paylaşımın için teşekkür ederim... İndirme adresi ve konun başlığı yenilenmiştir... :)

3. GzL prog. a benzio saoL

4. Paylaşım için teşekkürler... PC-YAZILIM Bölümünde program paylaşımı yaparken programların kendi sitelerindeki indirme adreslerine yönlendiriniz...!!!

5. Eline sağlık

6. saol aga emege saygı

Under Cover XP | CD Kapak Hazırlama Programı... konusuna benzer içerikler

1. USB üzerinden çalışabilen XP hazırlama. ( 9 Ağustos 2008 | Windows İşletim Sistemi Genel )

USB üzerinden çalışabilen XP nasıl hazırlanır? Siz de başınıza kötü sürprizler gelmeden elinizdeki USB belleğinize boot edebilen (sistemi tek başına açabilen) bir XP kurun! Usb'den çalışan XP'nin ekran görüntüsü. Neden gerekli: Windows...
  2. 6630 renkli kapaklar case cover ( 10 Ağustos 2009 | Cep Telefonları Genel )

BİRBİRİNDEN GÜZEL CASE COVER LAR (KAPAKLAR):bigstar: TEŞEKKÜRLERİNİZİ BEKLİYORUM BU KAPAKLARI ÇOK ARADIM ARTIK KLASİK KAPAKLARDAN ÇOK SIKILDIM
  3. Over Speed 240X320(Need For Speed Under Cover New Version) ( 10 Mart 2010 | Symbian S60v3 Oyunları )

Evet Arkadaşlar 240X320 Ekran Boyutunda Güzel Bir Yarış Oyunu, Boyutu 967 Kb dır:oke: Emeğimin Karşılığı Olarak Teşekkür Et Butonuna Basarsanız Çok Makbule Geçer:oke:
  4. Xp kur cd si hazırlama ( 18 Aralık 2011 | Windows İşletim Sistemi Teknik Yardım - Destek )

Arkadaşlar bende bir xp cd si vardı bende onun dosyalarını kopyalamıştım Ama kayıp ettim tekrar nasıl iso olarak cd yazabilirım ?
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
28 Temmuz 2015 Salı - 11:40:56