Ukranya yeteneksızsınız yarısmasında kızın yaptıklarına inanamayacaksınız!!!

Konu, 'Konu Dışı' kısmında Flashtecker tarafından paylaşıldı. Okunma: 974 | Cevaplanma: 13

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Salih Baba™, DoRM ve münir amca bunu beğendi.
  2. müthiş bi gösteriymiş sağolasın

3. evet kız gercekten yetenek

4. Yok böyle birşey , soluksuz izledim

5. Bende izlemiş kadar oldum

6. neymiş bir bakalım yaw..:ehe

7. Helal olsun...

8. bende yaparım nolcak:kop:

9. :ehe

10. bende eveeet diyorum :ehe

11. Müthiş Ya helal olsun

12. süper yapıyo be:D

13. harbiden yetenekliymiş be koca bir evetttt:ehe

14. ukraynaca:
    Це всього лише велика так до вас
    У той же час яких українських ...

türkçesi:
    (Tek kelimeyle sana kocaman bir evet
    bu arada ukraynacam nasıl..)

Ukranya yeteneksızsınız yarısmasında kızın yaptıklarına inanamayacaksınız!!! konusuna benzer içerikler

1. Kızların Genellikle Okulda Yaptığı 10 Şey... ( 12 Eylül 2008 | Mizah - Eğlence - Fıkra )

1- yanında oturan arkadaşına sırf oyalanmak için " bugün napıosun ? , tenefüste kantine gidelim mi ? " gbi saçma sapan notlar yazmak. 2- parmaklarıyla sırada ritim tutmak. 3- kıyafet kontrolü yapılacağı gün okula giderken otobüste...
  2. Israrcı sevgilinin yaptıklarına inanamayacaksınız ( 3 Kasım 2008 | Konu Dışı )

Israrcı sevgilinin yaptıklarına inanamayacaksınız İstanbul Büyükçekmece 1. İcra Müdürü Erol B. Önceki gün ortadan kayboldu. İzmir'e götürülüp 1 gün alıkonulan ve dün İstanbul'a dönen Erol B. “Daha önce Sincan'daki icra dairesinde birlikte...
  3. Kızların yaptığı maç ( 8 Aralık 2008 | Mizah - Eğlence - Fıkra )

Top kale çizgisine paralel bir şekilde, yuvarlanarak sağdan geliyor. Ceza alaninda 1 kız var. Kaleye yarım metre var. Vursa gol olacak. Herkes bağırıyor: "Vur,vur,vuuuurrr!!" diye. Kızın cevabı: "E top durmuyor ki vurayım!"...
  4. Üniversiteli Kızın Babasına Yaptığı Şaka:) ( 13 Kasım 2009 | Mizah - Eğlence - Fıkra )

Gül gül öldüm ya:kop: İstanbul’da üniversitede okuyan genç kız Ankara’daki babasına telefon etmiş: -”Baba,merhaba. Ben Lale….” -”Ooooo. Güzel kızım benim. N’abersin bakalım?..” -”Hiç...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
03 Ağustos 2015 Pazartesi - 5:53:20