Uıq3 telefonlarınızı wep cam yapın:)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
    Konu Sahibi
Uıq3 telefonlarınızı wep cam yapın:)
Usb bağlantınızı veya bluetooth bağlantınız sayesinde uiq3 telefonunuzu webcam olarak kullanmanıza imkan sağlayan bi program özellikli olan bu programda parlaklık ayarı kamera seçme gibi fonksiyonlarda mevcut

program deneme sürümü değildir telefonunuza da sis dosyasını yükledikten sonra
bilgisayardankinide telefondakinide çalıştırın
bluetooth ile ¤¤¤¤¤¤ port bağlantısı kurun kaçıncı porttan bağlandığına dikkat edin
bilgisayardaki mobilao webcam programına gelerek resimdeki kırmızı ile işaretlediğim yerleri usb connection ve açılır münüdende hangi porttan bağlandıysanız o portu seçin
son olarakta telefonunuzdaki mobilao webcamı açın ve menüden connect / bluetooth u seçin

Açıklama: başka bir forumdan(ismini yazamıyorum reklam diyor)/Crusader dan alıntıdır kendisi çalıştıgını söylemiş teşekkür ederiz

NOT:Ben şahsen programı denemedim içindeki klasörünü programın bulundugu dizine göndererek sanırım sınırsız kullanılabilir(denemediğimden temkinli konusuyorum)
sis dosyasını telefona diğerinide bilgisayara kurulacaktır.En dikkat çekici özelliği wifi bağlantısı üzerinden de kamera goruntusunu aktarabilmesi

Ekli dosyalar

omer726

Üye
program sorunsuz çalıştı, teşekkür ederim. Ayrıca telefondaki görüntüye de aktarabiliyor(menüdeyken falan o yerler)

Aziz™

Aziz™

Üye
iyiymiş teşekkürler..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt