Ücretsiz Tek Mesajla Vodafone Beni Ara

Sponsorlu Bağlantılar

leiche

leiche

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Ücretsiz Tek Mesajla Vodafone Beni Ara
Ücretsiz Tek Mesajla “Vodafone Beni Ara”

Mobil iletişim sektörüne kazandırdığı ürünlerle abonelerinin hayatını kolaylaştıran Vodafone’un, kontörlü hat sahiplerine yönelik olarak hizmete soktuğu “Vodafone Beni Ara” servisi sayesinde aboneler, hiç kontörleri kalmasa bile ulaşmak istedikleri kişilere ücretsiz olarak “Vodafone Beni Ara” mesajı yollayabiliyor.

İlk “Vodafone Beni Ara” mesajını gönderdikleri andan itibaren 20 gün boyunca bu servisten faydalanabilen Vodafone’lular günde 5 mesaj gönderebiliyor. Aboneler, ücretsiz olarak gönderilen “Vodafone Beni Ara” mesajlarının karşı tarafa ulaşıp ulaşmadığını ise cep telefonlarına gelen raporla öğreniyorlar. Vodafone Beni Ara’dan yararlanma süresinin bitimi, 20. günün dolmasına 36 saat kala yine bir uyarı mesajıyla haber veriliyor.
“Vodafone Beni Ara” mesajı göndermek isteyen dünyanın her yerindeki Vodafone Türkiye abonelerinin tek yapması gereken *149*ı tuşladıktan sonra kendilerini geri aramasını istedikleri kişinin telefon numarasını girip # tuşuna basmak.
“Vodafone Beni Ara" mesajı almak istemeyen aboneler ise *149*0#’yi tuşlayarak bu servisten gelen mesajları engelleyebiliyorlar. *149*1# tuşladıklarında ise cep telefonları tekrar Vodafone Beni Ara mesajlarına açık hale geliyor.

toprakumit

toprakumit

Üye
Paylaşım için teşekkürler dostum ;) :oke: Ama bende Vodafone yok :)

leiche

leiche

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
bende wardı artık bendede yok ;) çaktırma :D

toprakumit

toprakumit

Üye
tamam sus bak gelen oluyo sessiz :D:D:D

paradox1026

paradox1026

Üye
saçma vodafone uygulamaları sürüyor günde 5 kez sınırlı offf vodafone offf türkiyede çakılacak bence çakılamadı bi türlü

POWER

POWER

Üye
Yakındır çekilmeleri böyle gidese...

canturgay

canturgay

Üye
bu 20 gün dolunca ne olacak onu anlamadım ben.. :allalla:

Altun.

Altun.

Üye
gülsemmi ağlasammı bu servis turkcelle 5-6 yıldır war neredeyse yaa. kaç sene geriden gelyr bunlar bilmemki...

by_bilinmez

by_bilinmez

Üye
vodafone çok yavaş gidiyor

neslein

neslein

Üye
bende var vodafoe ama turkcelli hiç bişeye değişmem

ALpeRenBuGRa

ALpeRenBuGRa

Üye
Güzel Bir Uygulama Tebrikler Vodafone :cool