Ücretsiz Navigasyon

Konu, 'Symbian Destek' kısmında Emre-45 tarafından paylaşıldı. Okunma: 14388 | Cevaplanma: 10

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Ücretsiz Navigasyon

Arkadaşlar elimde N96 var.Bu cihaz için ücretsiz en iyi navigasyon programı hangisidir ?

Bir de nav.pro.larında Türkiye haritası yüklü oluyor mu ? Orjinalindeki gibi mi ? Ses var mı ?

Neyse çok soru oldu sanırım :ehe Cevap bekliyorummm.

Yazan: Emre-45
    ecepni ve ta8cnf bunu beğendi.
  2. Arkadaşım Garmin,Sygic,TomTom,Ndrive,Route 66 gibi kullanabileceğin navigation programları sitemizde mevcut...S60 3rd Harita / GPS / Navigasyon burayı incele ama ben sana route 66 tavsiye ederim Reis-i Eagles arkadaşın verdiği sürümü indir kur herşeyi tamdır..

3. Ses var mı ? yani sesli navigasyon mu ?

4. evet kardeş...olmazsa Garmini kur..

5. Tamam çok teşekkürler.

6. n79 un liasansını nasıl edinebilirim yardımcı olursanız sevinirim

--------------- Ekleme ---------------

navigasyon lisansı demek istemiştim

7. Özellikle ilgilenen arkadaşlara çok teşekkürler!Paylaşım için ayrıca teşk!..

8. tşkrler

9. en iyisi garmin arkadaşlar

Ücretsiz Navigasyon konusuna benzer içerikler

1. c903 ücretsiz navigasyon ( 12 Haziran 2010 | Sony )

sony ericson c903 için kontör yemeyeninden navigasyon arıyorum.
  2. C5 te ücretsiz navigasyon?? ( 13 Kasım 2010 | Symbian S60v3 Destek )

C5 te ücretsiz navigasyonu kullanmam için ne gerek? Bilgilendirirseniz sevinirim.Teşekkürler...
  3. Samsung Ücretsiz Navigasyon ( 29 Eylül 2011 | Samsung )

Arkadaşlar samsung telefon için ücretsiz navigasyon varmı Varsa Link Verirmisiniz Araştırdım bulamadım google maps var oda ücretli
  4. Ücretsiz navigasyon ( 24 Temmuz 2013 | Symbian S60v5 Yazılım Destek )

Arkadaşlar internet pakedi olmadan navigasyon kullanmak istiyorum tüm anlatılanları denedim ama olmadı bana yardım edicek var mı?
  5. Ücretsiz Navigasyon Yardım ( 17 Aralık 2013 | Android Oyun ve Uygulama İstekleriniz )

offline olan internet kullanmayan ücretsi navigasyon varmı sitede hep var ama çalışan yok okuduğum konularda YARDIM LÜTFENNN
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
29 Temmuz 2015 Çarşamba - 7:53:16