UC Browser 8.0 Alpha Java (UCWEB) Unofficial Ful En

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
UC Browser 8.0 Alpha Java (UCWEB) Unofficial Ful En

UCbrowser teknoloji WEB, WAP sayfa görünümleri, hızlı ve kararlı, sayfa düzeni ve güzel desteklemek için superiormobilebrowser olarak UC tarafından geliştirilen, sitede gezinmeye, arama, indirme, kişisel veri yönetimi yetenekleri ile şunları yapabilirsiniz kablosuz İnternet üzerinden istediğiniz zaman UC tarayıcıda Ceplerinde İnternet ve yüksek kaliteli mobil hayatın tadını çıkarın!

* Yeni özellikler ve optimize edilmiş *

Sayfa yükleme hızı optimizasyonu (% 30 artış)
Destek arka plan rengi ayarı (sisteminde ihtiyaç duyulan konfigürasyon ayarlanır)
Destek sağ pencereyi kapatın
Ve geçerli sayfa ve temiz tarama geçmişinizi kaydetmek için çıkış
Dahil Destek isimli indir, ithalat,: olarak, web sayfası dosya indirmek için düz sayfa çalıştırılabilir dosyalar indir wap hedefi farklı kaydet, görüntüyü kaydetmek
fare modeli daha verimli, daha hassas konumlandırma Taşı
Dokunmatik ekranlı cep telefonu planı optimizasyonu, daha akışkan ekran planı
ÇEVİRİ GOOGLE TRANSLATE
X6 DA DENEMİŞTİR

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: kpln04, PureFood ve Silinen Üye 2149105

Silinen Üye 2149105

Kapalı Hesap
teşekkürler
sis olanı yokmuydu ?

PureFood

PureFood

Üye
Nasıl yüklememize gerek var mı ? Yenilikler neler ? Tam sürümü beklemeli miyiz. ? Teşekkürler.

Not : Aa Javaymış ilk defa görüyorum Javasını..

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Nasıl yüklememize gerek var mı ? Yenilikler neler ? Tam sürümü beklemeli miyiz. ? Teşekkürler.

Not : Aa Javaymış ilk defa görüyorum Javasını..

sürekli kullanan birisi olarak söylüyorum hız artışı var daha seri gibi geldi ama daha yeni yükledim tam olarak bir şey söyleyemeyeceğim siterseniz yükleyin

PureFood

PureFood

Üye

sürekli kullanan birisi olarak söylüyorum hız artışı var daha seri gibi geldi ama daha yeni yükledim tam olarak bir şey söyleyemeyeceğim siterseniz yükleyin

Hmm peki teşekkürler ..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt