Tuş Kilidi / Siyah Ekran

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
JustADreamer

JustADreamer

Üye
    Konu Sahibi
Tuş Kilidi / Siyah Ekran
arkadaşlar çeşitli tuş klidi uygulamaları yükledim fakat hepsi kayboluyor . Iphone gibi devamlı aktif yani siyah ekran girmemesi için ne yapmalıyım çok denedim bulamadım .misal slideunlock için ?

qsaw

qsaw

Üye
yani mesela sleeping screen yüklüyken tuş kilidini direk açmak gibi felan mı yoksa yoksa tuş kilidini aç ekranına geçerken 1sn lik ekranın gelmemesimi ?

JustADreamer

JustADreamer

Üye
    Konu Sahibi
SlideUNLOCK yüklü . Tuş klidi aktif diyelim . Her şey normal . Sonra siyah ekran giriyor. Tekrar tuş klidi ekranına gelmek için menü tuşuna basmam gerekiyorb . Bubbles gibi . Ama o hiç gitmesin istiyorum

qsaw

qsaw

Üye
hımmm ama o tuş kilidi durup dururken açılmasın diye alınmış bir önlem ekran kapasif her hangi bir elektirikleniş bir şeyle çalışa bilir hatta ben kılıfa koyunca bile dokunuluyor

----------Eklendi @ 22:49:01 ---------- Yazıldı @ 22:48:40 ----------

hem şarjında çabuk biter

----------Eklendi @ 22:51:12 ---------- Yazıldı @ 22:49:01 ----------

senin gibi siyah ekran istemeyenler için sleeping screen var fakat çok şarj yiyor ben yemek yemeye gittiğimizde hava olsun diye açıyorum :aha: telefon masa üstünde felan görüp bakıyorlar beğenip istiyorlar bende bu telefona özel diyorum :ehe

JustADreamer

JustADreamer

Üye
    Konu Sahibi
dediğin uygulamada çıkmıyor bende siyah ekran o da

qsaw

qsaw

Üye
son sürüm güncel mi v25 ?

----------Eklendi @ 23:18:17 ---------- Yazıldı @ 23:15:09 ----------

v25 ykl ise ayarlar/temalar / Ekran koruyucu/orada sleeping screen olamsı lazım oradan tıkla ve sana uygun olanını seç

bu arada kurulmadıysa ovi dekini dene ve eğer v25 yüklü değilse çalışmıyor v24 de al buradan v25 in güncellemelerinede bakabilirsinhttp://www.maxicep.com/symbian-3-genel/anna-25-007-tum-guncellemeleri-anlatim-563659.html ilk ikisi gereklidir bir bak konuya

JustADreamer

JustADreamer

Üye
    Konu Sahibi
dostum hepsi kurulu oviden indirdim . Bu ışte bir gariplik var . Flash mi atsam :D

qsaw

qsaw

Üye
hımm nasıl olmuyor hata felanmı veriyor ?

JustADreamer

JustADreamer

Üye
    Konu Sahibi
yo her şey seçili aktif olmuyor sadece. Flash atmadan önce çalışıyordu. Yarın bir daha mi kursam ama değmez yahu.

JustADreamer

JustADreamer

Üye
    Konu Sahibi
gelmez o :)

qsaw

qsaw

Üye
gelir gelir eğer illada gelmez diyorsan sleeping screen i yeniden yükle forumdakileri felanda dene sorunun çözülr

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt