Türksel Sim Hatası

Konu, 'Turkcell Destek / Sorun / Şikayet' kısmında thuglife tarafından paylaşıldı. Okunma: 2107 | Cevaplanma: 5

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Türksel Sim Hatası

Arasıra telefonda şebeke gidiyor ve sim kartı kaydı yapılamadı diyor, kapatıp açılınca düzeliyor sorun ne olabilir?

Yazan: thuglife
  2. böyle biri durumda ilk aklımıza gelen olay simkarttınzınj üzerindeki sarı manyetik alanın bozulmulş olması olasılığıdır kardeşim :=)

3. temassızlık olabilirmi?

4. Telnz düştğnde yada böyle elnzde çevrdğnzde hat yernde oynuyor bu yüzdn hattı az bi süre okumuyor.hattı taktktan snra üstne kağt gbi bşey koyun hareket etmesni engelleyblrsnz.tabi bu benim kendi görüşùm

5. bazı telefonlardada sureklı goruyorm oyle oldugunu

6. bugun arkadas hatti birdn bire calismadi takili hat ama ekranda sim karti takin diyo durup dururken.

Türksel Sim Hatası konusuna benzer içerikler

1. N99i Sim Kart Hatası ( 19 Mayıs 2009 | Diğer Çin Üretimi Telefonlar )

Arkadaşlar ben de çin malı n99i var sim kart hatası veriyor nasıl düzeltilebilir yardımcı olursanız sevinirim.
  2. Samsung S5230 Sim Hatası ... ( 20 Kasım 2010 | Cep Telefonları Genel )

Arkadaşlar Bana Almanyadan Samsung S5230 Telefon Geldi Pasaport Kayıt İşlemini Yaptırdım Ama Sim'e Pin Kodunu Girdikden Sonra '' SIM'e erişilemiyor. Lütfen hizmet sağlayıcısıyla iletişim kurun diye Bir Hata Geliyor Tel Açılmıyor Bu Konuda Ne...
  3. Sim kart kaydı hatası :( ( 1 Aralık 2010 | Avea Destek / Sorun / Şikayet )

selam arkadaşlar bu konu ile ilgili aramalarda bazı sonuçlar çıktı ama benim sorunuma cevap olarak hiç bişey bulamadım zaten konuda eski olduğu için hortlatmakta istemedim açıkçası .. Şimdi bendeki telefon çin malı Tv mobile ve başka sim kartı...
  4. Tavsiye Sim Hatası 820 ( 1 Ekim 2013 | Windows Phone Genel )

arkadaşlar lumia 820 telefonum var ve telefondan 3gyi acınca telefon sim hatası veriyor ve simi görmüyor bu durumu yaşayan arkadaşlar var mı sim kartıda değiştirdim durum aynı servisemi vermem gerekiyor?kimsenin basına böyle bir sorun gelmedimi??
  5. Öneri Sim Yok Hatası ( 18 Aralık 2013 | Windows Phone Genel )

arkadaşlar lumia 920 kullanıyorum ve telefon durup dururken bir anda sim yok hatası veriyor bazen farkında olup telefonu kapa aç yapıyorum düzeliyor bazende hiç farkında olmuyor ve çok geç fark ediyorum ve arkadaş eş dost ulaşamadıklarını...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
27 Ağustos 2015 Perşembe - 23:26:01