Turksat 1C den 4A ya geçiş

Sponsorlu Bağlantılar

mhmtkhrmn

mhmtkhrmn

Üye
    Konu Sahibi
Turksat 1C den 4A ya geçiş
Arkadaşlar biz turksat 1c kullanıyoruz turksat 4a ya nasıl geçiş yapabiliriz.

Uydu alıcısı Ora KSC-570Z yardımcı olabilecek arkdaşlar cevap verin lütfen

cyborg78

cyborg78

Üye
kanal arama ayarlarından bu frekans otomatik arıyo 11844 v 2222 3/4 - yoksada elle ekle, şebeke "network" aramasını "açık" yap
bas otomatik aramaya o bulcak onları, taramadan önce eski kanalları silersen daha iyi, yoksa uraştırır dizerken :bigstar:

• Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb ve UpOneTR
mhmtkhrmn

mhmtkhrmn

Üye
    Konu Sahibi
Ne yazık ki söylediğinizi yapıpda sonuca ulaşamadığım için burada böyle bir soru sorma gereği hissettim. Bu dediğiniz zaten bütün sitelerde yazıyor bunun için buraya konu açmam sizce de saçma olmaz mıydı ?

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
şebeke frekansı 11747 27500 yatay olmalı ve kanalları % 99 gösterilmediği için siz yeni şebe araması yapsanız bile ortalık iyice karışır eski gösterilmeyen 350 kanalın üzerine yeni 450 kanal eklenince 800 kanal içinden 350 taneyi sil 450 yi sırala işlence olur bence benimde sabahtan beri yaptığım direk türksat uydusunu sil doğal olarak kanallarda silinenecek yeni uydu ekleyip tek şebeke frkeansı ile 450 kanalı bulursun zaten içinden önemli olan 40 50 kanalı öne alırsın bitti sabahtan beri 30 kutu yaptım hala önümlde 12 kutu duruyor şebeke aramaya devam

• Beğen
Tepkiler: gss_adnan, mhmtkhrmn, Joker ve 1 kişi daha
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Kanalları silmeden kanal arama yapınca sonuç olumsuz oluyor. Önce kanalları silmeyi unutmayın :)

• Beğen
Tepkiler: mhmtkhrmn, cyborg78, Joker ve 1 kişi daha
mhmtkhrmn

mhmtkhrmn

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler arkadaşlar şu an deniyorum sonucu arama bitince yazacağım ama fox ATV falan bulamamıştım onları buldum galiba olacakEvet arkadaşlar oldu yardımcı olan arkadaşlara özellikle de @noss_bar a çok teşekkür ediyorum :)

• Beğen
Tepkiler: cyborg78, noss_bar ve Bahadir_fb
canko13

canko13

Üye
Kanallar nasıl siliniyor,olmuyor

gss_adnan

gss_adnan

Üye
Teşekkür ederim uydu sildim baştan taradım hepsi geldi

• Beğen
Tepkiler: noss_bar