Türkiyenin 1 numaralı arabası !!

Konu, 'Motorlu Taşıtlar ve Modifiye' kısmında tayfundemir6767 tarafından paylaşıldı. Okunma: 10916 | Cevaplanma: 11

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. NeedLeFLuff bunu beğendi.
  2. bu arabayı baska bir konuda görmüştüm, bu arada Türkiye'nin 1 numaralı arabası demissin kanıtlarmısın?

3. valla bütün konulara bakmadığım için attım bilseydim atmazdım bide bu araba türklere özel tek araba olduğundan bundan baska arabası olmadığından 1 numara

4. doğru bide o hacılar var dimi :oke:

5. hacılar efsane yaa :)

6. şirin araba:)

7. güzel modifiye yapmışlar acaba anadol 'a yaptığı modifiye araba'nın kaç kat değerinde:kop:

8. söle 5-6 kat anadol değerinde vardır :ehe

9. Tamamen Türklere ait tek araba Devrim Otomobilidir. Ne yazık ki seri üretime geçememiştir. Cemal Gürsel'e SAYGILAR...

10. farlar bile şekil olmuş

Türkiyenin 1 numaralı arabası !! konusuna benzer içerikler

1. 1 numaralı sorun sürüyor

Portsmouth, Mondragon için Galatasaray'ın kapısını çaldı ancak geri adım attı. Kolombiyalı’nın tavırları da bardağı taşırmak üzere İlk teklif geldi Sezon bitiminden bu yana Aslan’ın başını ağrıtan Mondragon sorunu bitmek...
  2. İşte 1 numaralı üye

MaxiCep Forum - Profil bilgileri: Admin
  3. PSG'nin 1 numaralı hedefi belli!

Fransa Ligi Ligue 1'in dev ekibi Paris Saint Germain, transfer dönemindeki hedeflerini belirledi. Başkent ekibi gözünü İtalya'ya dikerken; Ezequiel Lavezzi, Pato ve Thiago Silva'nın yanı sıra Zlatan Ibrahimovic'i de listesine ekledi. Mali olarak...
  4. 1 numaralı güvence

Bugüne dek 16’sı Süper Lig, 4’ü Ziraat Türkiye Kupası, 1’i TFF Süper Kupa (16. dakikada sakatlanıp, çıktı), 1’i özel olmak üzere toplam 22 Galatasaray derbisi oynayan tecrübeli file bekçisi, kalesinde 18 gol gördü. Fenerbahçe’de 11. sezonunu...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
04 Temmuz 2015 Cumartesi - 22:02:12