Turkcell'den iPhone 4 aldım Sim kart Görmüyor :'(

Sponsorlu Bağlantılar

kutluay5

kutluay5

Üye
    Konu Sahibi
Turkcell'den iPhone 4 aldım Sim kart Görmüyor :'(
Arkadaşlar Turkcell'den iPhone 4 aldım Sim kart Görmüyor :'( kendim kartımı kestim koydum itunes a bağladım görmüyor özel bişey mi yapmak lazım??? turkcell kontörlü hatlar için microsim de vermiyor delirecem:vur :@ bi de kartı takarken çip hangi tarafa bakacak ?

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
o karta takarken katta yer zaten bellidir.sim katı o yere uygun tak.sim tarafı aşağı gelsin.

kutluay5

kutluay5

Üye
    Konu Sahibi
bi kartı yaptım olmadı bugün yeni kart aldım onu telefoncuda aletiyle kestirdim çok küçük olmuş çpin kenarları bile uçmuş onu denemeye korkuyorum sim içeri kaçacak diye :( bi tane daha alıcam kart onu da kesip olmazsa telefonu satıcam bi daha da iphone a bulaşmicam :@bi de bişey sorcam pinsiz kart takın diyo ekranda pini nasıl kaldırcam bu ne saçma iş ya :@

pLay4wiN

pLay4wiN

Üye
bi kartı yaptım olmadı bugün yeni kart aldım onu telefoncuda aletiyle kestirdim çok küçük olmuş çpin kenarları bile uçmuş onu denemeye korkuyorum sim içeri kaçacak diye :( bi tane daha alıcam kart onu da kesip olmazsa telefonu satıcam bi daha da iphone a bulaşmicam :@bi de bişey sorcam pinsiz kart takın diyo ekranda pini nasıl kaldırcam bu ne saçma iş ya :@

Turkcell İletişim Merkezi'nden (TİM) 8-10 lira verip bir micro sim alsan bu kadar uğraşmazdın. :)

mtunc52

mtunc52

Üye
hangi turkcell bayi iphone vermeden microsim veriyorki hiç biri vermiyor. iphone ile beraber geliyor diyorlar.

pLay4wiN

pLay4wiN

Üye
hangi turkcell bayi iphone vermeden microsim veriyorki hiç biri vermiyor. iphone ile beraber geliyor diyorlar.

Arkadaş açtığı konuda Turkcell'den iPhone 4 aldığını belirtmiş. Onun üzerine ben o yorumu yaptım.

hakankurban

hakankurban

Üye
arkadaşlar turkcellden alınma telefonlarda kilit olmaz zaten aktivite yapıp veriyorlar restore edrsen sorun düzelebilir kart kesmene ğerek yok

yusfcuk

yusfcuk

Üye
iPhone 4 alıpta kullanamamakta ayrıbi işkence

pegaus11

Üye
iphone 4g çakma kulaıyorum gerçeğinde dosya bluetooth yok ama benim cep telefonumda bluetooth la her türlü paylaşimi yapılıyor bence gereksiz 1.935tl vermek
400 tl aldim çok memlunum .

----------Eklendi @ 22:35:30 ---------- Yazıldı @ 22:33:50 ----------

isteyen olursa beni facebook da eklesin [email protected]

----------Eklendi @ 22:36:10 ---------- Yazıldı @ 22:35:30 ----------

bilgi için

systemboys

systemboys

Üye
haha :D o telefonla iphone 4 ü bir tutma dosya transferi var diye orjinalinden iyi olduğunumu sanıyosun iphone 4 le yapılanları 400 tl lik cihazınla yapmayı denesene ;)

cewikkuwwet01

cewikkuwwet01

Üye
haha :D o telefonla iphone 4 ü bir tutma dosya transferi var diye orjinalinden iyi olduğunumu sanıyosun iphone 4 le yapılanları 400 tl lik cihazınla yapmayı denesene ;)

yani çakmasında bluetooth var diye tavsiye eden arkadaşa helal diyorum :D tüh boşyere okadar para verdik desenize :DDDD

systemboys

systemboys

Üye
haha :D aynen

Mau5Trap

Mau5Trap

Üye
1.Konu hortlamış
2.Orjinal iPhone 4 ile Sahte iPhone 4 bir tutulur mu ? :)

serkanweb

Üye
arkadaşlar ben yeni üyeyim de yardımcı olurmusunuz ben ıraktan iphone 4 getirecem yalnız bu arapcadan turkce olurmu lutfen yardım edın...bırde fıyatını bılen varmı bana 800 dolar dediler

Üst Alt