Turkcell'den 20 Kontöre 200 Kontör Kazan

Sponsorlu Bağlantılar

paradox1026

paradox1026

Üye
    Konu Sahibi
Turkcell'den 20 Kontöre 200 Kontör Kazan
Kampanyadan yararlanabilmek için EVET yazarak 3322 ’ye kısa mesaj atmak yeterlidir. 200 kontör hesabınıza yüklendiğinde kısa mesajla bilgilendirme yapılacaktır. Bu mesajı aldıktan sonra 200 kontörünüzü kullanmaya başlayabilirsiniz.
Kazanılan kontörler aynı gün içerisinde gece 23:59’a kadar geçerli olacak ve kullanılmayan kontörler aynı saatte hesabınızdan silinecektir
Kampanya 28 mayıs tarihine kadar geçerlidir.

<LI style="FILTER: true">Bu kampanyada kazanılan kontörler sadece Turkcell aboneleriyle yapılan konuşmalarda geçerlidir. Yurtdışı konuşmalarda ve diğer operatörlerle olan görüşmelerde geçerli değildir. <LI style="FILTER: true">Bu kampanyaya, tarifesi ne olursa olsun tüm bireysel Hazır Kart kullanıcıları katılabilir. <LI style="FILTER: true">Ne kadar bedava kontörünüz kaldığını öğrenmek için, günün her saatinde *123*10# &#8217;yi tuşlayabilirsiniz. <LI style="FILTER: true">Hazır Kart&#8217;ınıza kontör yüklediğiniz andan itibaren, 90 gün boyunca telefonunuzdan arama yapabilir, aranabilir ve tüm Hazır Kart hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Bu 90 gün süresince tekrar kontör yüklemezseniz, 90 Günlük Yarı Aktif Dönem başlar. Yarı Aktif Dönem boyunca arayanlar size ulaşabilir, ancak siz kontörünüz olsa dahi arama yapamazsınız. Arama yapabilmek için her 90 günde bir kontör yüklemeniz gerekir. Bu 90 gün süresince tekrar kontör yüklemezseniz, 30 Günlük Son Dönem başlar. Son Dönem&#8217;de arama yapamaz ve aranamazsınız. Bu dönem içinde de kontör yüklemezseniz, Hazır Kart numaranız iptal edilir ve tekrar kullanılamaz.
<LI style="FILTER: true">Ekonomik internet paketleri yüzde 90&#8217;a varan avantajlar sunuyor. Detaylı bilgi için <LI style="FILTER: true">Turkcell, tarifelerinin tarihlerinde ve/veya ücretlendirmelerinde önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

• Beğen
Tepkiler: Mr-Trojan

POWER

POWER

Üye
peki kontör gidiyo mu hani 50 ye 500 gibi?

hayalet114

hayalet114

Üye
paradox kardeş turkcelle anlaşma fılan mı yaptın:)??bunda da 20 knt gıdıyor bunuda yazmamısın??;)

paradox1026

paradox1026

Üye
    Konu Sahibi
BEN tURKCELL düşmanıyım:D

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
ewet kontür gidio:S

Catty

Catty

Emekli Yönetici
kac kontor 20 mi????

piri.reis

piri.reis

Üye
paradox yalan söylüyor. konbaranızdaki 20 kontör alındıktan sonra hattınıza gece 12 ye kadar kullanılmak üzere 200 kontör yükleniyor. kullanılmayan kısım gece 12 de siliniyor.

arslansem

arslansem

Üye
paradox yalan söylüyor. konbaranızdaki 20 kontör alındıktan sonra hattınıza gece 12 ye kadar kullanılmak üzere 200 kontör yükleniyor. kullanılmayan kısım gece 12 de siliniyor.
Kavga çıkacak :ehe

macline

macline

Üye
hop tirililay laaay laylaylilay lomm :DDD

kubilay212

kubilay212

Üye
ya bırakın bu işleri bos laflar yapmayın turkcell yapmaz böyle bişey

orgeneral2203

orgeneral2203

Üye
ya sürekli sormayın
adam 20 kntre 200 kntr demiş başlığa!!!

CoYoTe®

CoYoTe®

Üye
Allah Allah Ne Saçma İş Bu...200 Knt yi Nasıl Beleş Veriyorlar Anlamadım...Ben Sabah Yapsam 10 da Bunu 14 Saat Beleşe Konuşucam Demektir..Bi Cinlik Var Bu İşin İçinde Ama Ne:)

umutto94

Üye
ewt ya böle bi konu fln veriyosunuz bari toplumu inandırın dogruluyuna

orgeneral2203

orgeneral2203

Üye
Allah Allah Ne Saçma İş Bu...200 Knt yi Nasıl Beleş Veriyorlar Anlamadım...Ben Sabah Yapsam 10 da Bunu 14 Saat Beleşe Konuşucam Demektir..Bi Cinlik Var Bu İşin İçinde Ama Ne:)

ya beleş değil 20 kntr e 200 kntr ama sadece konuşmak için. saat 24:00a kadar konuşabilirsin

CoYoTe®

CoYoTe®

Üye
ya beleş değil 20 kntr e 200 kntr ama sadece konuşmak için. saat 24:00a kadar konuşabilirsin

Ya Tamam Benimde Anlamadığım Olay Bu Zaten 200 knt yi Neden Veriyolar...20 Kontör Gidiyo Benden 200 Knt geliyo.Konuşmak İçin Bile Olsa İlginç Yani...

sweety_boy_43

Üye
kampanya halen devam edıyor ama gunluk mu kullanılıyor bunu bılmıyorum..
denedım de ordan bılıyom kntrum olmadıgı ıcın kabul edılmedım ancak devam edıyormus

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
Geçmiş kampanya. Devam etmiş olsa bile, maddeleri belli olmadığı için konu geçersiz sayılır. Kilit