Turkcellde 0 Sn Görüşmede Ücret Kesiyor Sizdedemi Aynı?

Sponsorlu Bağlantılar

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Turkcellde 0 Sn Görüşmede Ücret Kesiyor Sizdedemi Aynı?
Canımı Sıkan Bir Konu Müşteri Hizmetlerine Yazsam Sonuç Alabilirmiyim ? Eskiden Almıyordu Şimdi 1 Sn Olmadan Kapatsan Bile Gidiyor TL

hayyam482

Üye
Herkeste aynı.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
Rancho

Rancho

Üye
Vodafone da saniyesini bile kullanabiliyorum yani 10 saniye konuştuysam dakikalarımdan 10 sn eksiltiyor 1 dk eksiltmiyor.
Ücretlendirmeden bahsediyorsan bütün operatörler aynı 1 sn bile olsa ücretini alıyorlar.

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61

hayyam482

Üye
Vodafone da saniyesini bile kullanabiliyorum yani 10 saniye konuştuysam dakikalarımdan 10 sn eksiltiyor 1 dk eksiltmiyor.
Ücretlendirmeden bahsediyorsan bütün operatörler aynı 1 sn bile olsa ücretini alıyorlar.
Müşteri hizmetlerinden bahsediyoruz. Vodafone da müşteri hizmetlerini arayınca tl gidiyor direkt. Tabi yanılmıyorsam.

Rancho

Rancho

Üye
Müşteri hizmetlerinden bahsediyoruz. Vodafone da müşteri hizmetlerini arayınca tl gidiyor direkt. Tabi yanılmıyorsam.

Hayır müşteri hizmetleri ücret almıyor vodafone da geçen 5 dk dan fazla konuştum fatura hareketlerine baktığımda ücret kesintisi göremedim.

hayyam482

Üye
Hayır müşteri hizmetleri ücret almıyor vodafone da geçen 5 dk dan fazla konuştum fatura hareketlerine baktığımda ücret kesintisi göremedim.
Faturali ise kesmiyorlar. Ya da ilerleyen zamanlarda ücret kesiceklerdi sanırım. Böyle bır şeydi.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
İşte Sorunda Oya Bir Sn Bİle Olmazken Kesiyor :D

Üst Alt